Jaké účesy 2015 pro denní nošení se nosí pro krátké, polodlouhé nebo dlouhé vlasy? Vyberte si účes podle účesové kolekce Dessange Paris.

Nejste rozhodně sama, kdo s příchodem jara kouká do zrcadla déle než obvykle a přemýšlí, jak se trochu vylepšit. Začít účesem je samozřejmě to nejlepší, protože „vlasy dělají člověka“ víc než šaty a zatímco do větší změny šatníku je třeba investovat od 20 000 Kč výš, naprosto dokonalý účes pořídíte za desetinu této ceny a změní vás mnohem zásadněji. Třeba zjistíte, že jinou změnu ani nepotřebujete a že stačil nový účes k tomu, abyste se stala středobodem pozornosti vašeho okolí. Samozřejmě v pozitivním směru. Jaké účesy 2015 pro denní nošení můžete vyzkoušet? Nevybrala jsem žádné extravagantnosti. K čemu taky? Pro běžný den potřebujme účes praktický a snadno udržovatelný, současně ne příliš extravagantní ale také ne nudně obyčejný. Každá jsme jiná, či už tvarem obličeje nebo třeba i naší přirozenou barvou vlasů, nebo vzhledem k výběru barvy vlasů. Účesy 2015 pro denní nošení, které jsme vybrala, jsou proto skutečně různorodé, přestože patří všechny do jediné jarní kolekce účesů Dessange Paris. Charakteristiku pro vybrané jarní účesy 2015 najdete také v popiscích obrázků v galerii účesů, takže je rozhodně nepřehlédněte.

Účesy 2015 pro denní nošení podle Dessange Paris.

Účesy 2015 pro denní nošení podle Dessange Paris.

Účesy 2015 pro denní nošení s francouzským šarmem

Mezinárodní kadeřnický salon Dessange Paris přišel s novou jarní kolekcí účesů 2015, která je až neuvěřitelně pestrá, pokud jde o střihy, styling, barvy vlasů i finální účesy. Úžasný bob, pixie i krátké mikádo s ofinou potěší zejména krátkovlásky nebo ty z nás, které máme chuť dát na jaře svým vlasům nový šmrncovní střih. Vlnitý lob, dlouhé růžové mikádo i sestříhaný účes kombinující krátké vlasy i délky, přináší nápady pro středně dlouhé účesy. Nakonec nechybí ani dlouhé účesy, včetně zajímavého účesu s vplétanými copánky.

I letos na jaře budou dlouhým účesům 2015 pro denní nošení vévodit hry s copánky. Účes je z kolekce Dessange Paris.

I letos na jaře budou dlouhým účesům 2015 pro denní nošení vévodit hry s copánky. Účes je z kolekce Dessange Paris.

Barevnou různorodost kolekce účesů 2015 pro denní nošení od Dessange Paris jsme již zmínila, ale přesto ještě svedu vaši pozornost na zajímavé použití techniky barvení balayage na krátké vlasyKrátký účes tento speciální melír dokonale probarví, ozvláštní a vymodeluje.

Účes pro krátké vlasy s použitím techniky barvení a melírování balayage. Účes je z kolekce Dessange Paris.

Účes pro krátké vlasy s použitím techniky barvení a melírování balayage. Účes je z kolekce Dessange Paris.

FOTOGALERIE: Účesy 2015 pro denní nošení Dessange Paris

O kolekci účesů

Název kolekce: Creative Dis(orders)

Sezóna: účesy pro jaro/léto 2015

Vlasy: DESSANGE International

Fotograf: Nicolas Valois

Zdroj obrázků: Dessange International

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník