Objevte další trendy účesy pro podzim 2014. Tentokrát vám představím účesy, které pro L’Oréal Professionnel připravil francouzský kadeřník Seb Bascle.

Kolekce francouzského kadeřníka Seb Bascle představuje trendy účesy pro podzim 2014. Bascle vytvořil tři IT looks pro IT girls: pro celosvětově známou blogerku Helenu Bordon, Loan Chabanol a také pro první IT woman, pro bývalou manželku Micka Jaggera, legendární Jerry Hall. Tři nádherné účesy vás mohou inspirovat pří výběru vašeho nového trendy účesů pro letošní podzim a zimu 2014. Vybrala byste si?

Trendy účesy pro podzim 2014: Zlatý lob pro Jerry Hall

Jerry Hall, americká modelka a herečka, známá také pro svůj dlouhodobý vztah s frontmanem skupiny  Rolling Stones – Mick Jaggerem, za kterého byla provdaná 9 let a má s ním čtyři děti, je jedním z mála idolů, které ustávají neustále se měnící trendy. Její sebevědomí a neutuchající víra ve svou vlastní cestu jsou nakažlivé. Není divu, že si pro změnu stylu vybrala L’Oreál Professionnel  a vyzkoušela úplně nový It Look. I vy jej můžete zařadit mezi trendy účesy pro podzim 2014, mezi kterými si budete vybírat ten svůj nový účes.

Mírně obrácený tvar trendy podzimního účesu – lobu – vytváří objem kolem obličeje a zdůrazňuje její rysy. Jerry má navíc přirozeně vlnité vlasy, což dodává looku tvar i trendy strukturu. Aby byl střih svěží a moderní, musí být trochu kratší vzadu a kolem obličeje sahat až ke klíční kosti. Pokud je délka jednotná, vypadá účes moc klasicky.

Lob střih dodá svěžest vlasům jakékoli ženy. Je skvělým kompromisem pro dlouhovlásky, které chtějí něco nového, ale ne moc krátkého. Nabízí také různé možnosti stylingu, který může být hladký i vlnitý.

Zlatý lob pro Jerry Hall – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle pro L’Oréal Professionnel.

Zlatý lob pro Jerry Hall – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle pro L’Oréal Professionnel.

Trendy účesy pro podzim 2014: Popelavé blond vlny Helena Bordon

Cílem outfitu stejně jako účesu je dodat svému nositeli pocit sebevědomí a krásy, což byl případ i IT Looku Heleny Bordon. Seb Bascle pro známou blogerku vytvořil perfektní look kombinující výraznou ofinu, svěží vlny a blond. Se svou výraznou ofinou se Helena zařadila do společnosti Jane Birkin, Carly Bruni, Alexy Chung nebo Suki Waterhouse, které z ní udělaly své poznávací znamení. Trendy účesy pro podzim 2014 drží návratu ofiny palce. Přidáte se?

V této sezóně je ofina jasně definovaná a sahá pod obočí. Nosí se s měkkými vlnami, které s ostrou ofinou ideálně kontrastují a celkový vzhled je tak nenucený a naprosto svůdný.

Nakonec ještě svým uměním přispěl colorista Frédéric Mennetrier, který v účesu Heleny Bordon použil popelavou blond s melírem. Tahle alternativa k platinové blond je určitě spíš elegantní než vulgární. Rozhodně bude osvěžením pro blond a dobře zapadne mezi oblíbené trendy účesy pro podzim 2014. Jak dodává Helena, tenhle look je perfektní pro ženy s dlouhými blond vlasy, které chtějí vyzkoušet něco nového!

Popelavé blond vlny Helena Bordon – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle a od Frédéric Mennetrier pro L’Oréal Professionnel.

Popelavé blond vlny Helena Bordon – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle a od Frédéric Mennetrier pro L’Oréal Professionnel.

Trendy účesy pro podzim 2014: Zlatý pixie Loan Chabalon

Pixie střih byl trendem minulé sezóny, pro který se rozhodlo hned několik velkých hvězd. Mocha Blonde Pixie své jmenovkyně Pixie Geldof byl jedním IT looků pro letošní jarní a letní sezónu a tuto sezónu se přirozeně vyvinul v delší, jemnější verzi Loan Chabanol. Tato herečka, umělkyně a modelka v jedné osobě nám teď představí další trendy účes pro podzim 2014.

Nový pixie střih má šarm a výhody, které pro krátký střih přesvědčily ikony jako Twiggy nebo Jean Seberg, i dnešní hvězdy jako Jennifer Lawrence a Michelle Williams. Je nenáročný na úpravu a nabízí mnoho možností stylingu – může být rozcuchaný spadající přes oko i uhlazený s pěšinkou na straně. /Patří mezi trendy účesy pro podzim 2014, které umožní své majitelce velkou variabilitu při úpravě účesu.

Takový nenuceně cool střih musí být přizpůsoben obličeji a je třeba najít rovnováhu mezi delšími a kratšími sekcemi. „Tohle je velmi mladistvá verze pixie střihu, která kombinuje kratší délky vzadu s delšími vrstvami vepředu a nahoře,“ říká Seb Bascle, autor Loanina IT looku. „Volnější struktura dosažená stylingem pak střihu dodává ženskost“. Aby opravdu vynikl, žádá si takový střih živou barvu, proto colorista Frédéric Mennetrier zvolil měděné tóny vlasů.

Zlatý pixie Loan Chabalon – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle a od Frédéric Mennetrier pro L’Oréal Professionnel.

Zlatý pixie Loan Chabalon – trendy podzimní účesy 2014 od Seb Bascle a od Frédéric Mennetrier pro L’Oréal Professionnel.

Zdroj obrázků: L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník