Díky pořadu NEW LOOK vznikla pod rukama Honzy Kořínka úžasná kolekce účesů s názvem Naughty GIRL. Nosit je bude „zlobivá holka“ Tereza Seidlová.

Jedná se o druhou kolekci účesů vytvořenou speciálně k televiznímu pořadu TV Óčko NEW LOOK. V modelku se opět proměnila moderátorka Tereza Seidlová. Před nafocením kolekce s názvem Naughty GIRL, neboli „Zlobivá HOLKA“, prošla šikovnýma rukama kadeřníka Honzy Kořínka.

Tereza Seidlová v novém účesu Honzy Kořínka z kolekce Naughty GIRL.

Tereza Seidlová v novém účesu Honzy Kořínka z kolekce Naughty GIRL.

„Zlobivá holka“ Tereza Seidlová

Kolekce Naughty GIRL ukazuje, že v každé dámě, ženě i slečně je několik duší. Tereza Seidlová se předvedla hned v několika polohách a je toho zdárným příkladem. „S Terkou se už známe, spolupracuje se nám skvěle a to si myslím, že je na výsledku pak vždycky hodně znát,“ říká Honza Kořínek, který je autorem této kolekce. Připouští ale, že přípravy úplně jednoduché nebyly. „Málokterá žena chce často měnit image a ani Tereza není výjimkou. Ale zadání k pořadu si to žádalo, takže jsme nakonec vymysleli takovou tmavě zrzavou, která Terce sluší, a jsem rád, že se v ní nakonec i docela našla,“ prozrazuje kadeřník Honza Kořínek.

FOTOGALERIE: Zlobivá holka Tereza Seidlová by Honza Kořínek

Honza Kořínek – kolekce účesů Naughty GIRL

Naughty GIRL je sexy, sebevědomá a kadeřnicky čistá kolekce, která odráží osobnost moderátorky Terezy Seidlová. „Bylo pro nás důležité ukázat její krásu, a účesy to jen a jen podtrhují. V kolekci najdete vše, od rovných hladkých vlasů, přes „americké vlny“ až po několik druhů drdolů – jeden volný sepnutý ke straně a jeden vyčesaný nahoru,“ popisuje svou práci Honza Kořínek.

 

O pořadu TV Óčko NEW LOOK

Hair studio Honza Kořínek je výrobcem a dodavatelem tohoto pořadu NEW LOOK. URL na článek Vysílá ho televizní stanice Óčko, v premiéře každé pondělí od 1. září ve 21:45. Repríza připadá na každou sobotu od 15:00. Hlavním sponzorem a dodavatelem vlasové kosmetiky se i tentokrát stal L`Oréal Professionnel.

Tereza Seidlová prošla díky novým účesům od Honzy Kořínka z kolekce Naughty GIRL skvělou proměnou.

Tereza Seidlová prošla díky novým účesům od Honzy Kořínka z kolekce Naughty GIRL skvělou proměnou.

  • Vlasy: Honza Kořínek, Hair studio Honza Kořínek
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Styling: Jan Čtvrtečka
  • Foto: Petr Kozlík
  • Modelka: moderátorka NEW LOOK Tereza Seidlová

Zdroj obrázků: Honza Kořínek

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník