Tangle Teezer přinesl do česání vlasů skutečnou revoluci. Plastová „hračička“ umí více než by se na pohled zdálo. Rozčeše i nerozčesatelné!

Revoluční kartáč na vlasy Tangle Teezer vytvořil britský kolorista celebrit Shaun P. a jeho výsledky ohromily celý kadeřnický průmysl prakticky ze dne na den! Kartáč Tangle Teezer je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet cen a k dostání je v těch nejlepších kadeřnických salonech po celém světě. V čem je kartáč na vlasy Tangle Teezer tak unikátní?

Tangle Teezer je revoluční kartáč – rozčeše i nerozčesatelné!

Tangle Teezer je revoluční kartáč – rozčeše i nerozčesatelné!

Tangle Teezer – zachránce našich vlasů!

Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a během chvíle jemně a bez namáhání rozčeše i ty nejzcuchanější vlasy – mokré i suché. Tento skutečný zachránce vlasů funguje jako žádný jiný kartáč nebo hřeben. Jeho specificky navržené štětiny jsou speciálně rozvrhnuty a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem, které rozčešou bez nepříjemného tahání či bolestivého trhání.

Zázračný kartáč navíc zabraňuje lámání a třepení vlasů, obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk. Štětiny této revoluční pomůcky, které jsou umístěny blízko u sebe, totiž pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem. Tangle Teezer se skvěle hodí pro všechny typy vlasů včetně vlnitých a prodloužených.

Kartáč na vlasy Tangle Teezer Original

 

Zdroj obrázků: Tangleteezer.com

Zdroj informací: Cindy Trane-Kerberová / oficiální distributor pro CZ – Salon Professional

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník