Jaké nápadité svatební účesy pro jaro a léto 2016 předvedli módní návrháři a jejich vlasový stylisté? Podívejte se na trendy pro svatby a svatební účesy 2016.

Víme, jaké svatební účesy pro jaro a léto 2016 dobijí srdce každé nevěsty – protože svatba 2016 je tady. Je tady nová inspirace a móda 2016 z módnch přehlídek. Svatební Bridal Fashion Week představil nápady módních designérů i jejich stylistů a kadeřníků pro nadcházející svatební sezónu. Svatební šaty 2016 pro jaro a léto z přehlídkových mol tak už mají své sparing partnery – svatební účesy pro jaro a léto 2016. Proč se vlastně těšíme na módní přehlídky? To proto, že nás dokážou inspirovat. Téměř nikdo z nás nemá finance na módní vychytávky, které na molu vidíme, ale umíme se inspirovat stylem oblečení a rovněž účesy či make-upem. Nejinak je tomu i tehdy, když sledujeme přehlídky svatebních šatů. A věřte, že žádný z těchto svatebních účesů pro vás nebude nedostižným a kterýkoliv z nich si jako nevěsta můžete dopřát.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 z přehlídkových mol – inspirujte se a buďte dokonalé nevěsty!

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 z přehlídkových mol – inspirujte se a buďte dokonalé nevěsty!

♥ TIP: Další články a inspirace na téma SVATBA

Svatba >>

Svatební účesy fotogalerie >>

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 oživí jemné kvítí

Jemné kvítky ve vlasech se staly hlavním motivem květinové svatební výzdoby značky Carolina Herrera. I masivní svatební kytice zdobilo jemné kvítí, stejně jako se tyto éterické květinky objevily i ve zdobení svatebního účesu. Svatební účes pro jaro a léto 2016 podle Carolina Herrera uchvacuje svojí něžností a naznačuje pominutelnost nádherných okamžiků, jakým je svatební den i rychle pomíjivá krása květin. Pro svatební účesy 2016 ve stylu Carolina Herrera se hodí jemné textilní nebo umělé kvítí. Živé květiny takto chatrné konstrukce by vám zvadly dříve, než byste dorazila k oltáři. Kombinovat se dají s různými svatebními účesy – s na stranu posazeným chignonem, s napůl rozpuštěnými vlasy i z vlasy rozpuštěnými zcela. Mohou doplnit závoj, ale ideální je spíše varianta, kdy tyto nádherné kvítka závoj zcela nahradí.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Carolina Herrera.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Carolina Herrera.

Krásné vlny ve stylu 40. let jsou dokonalým svatebním účesem

Glamour vlny, jaké ve své svatební kolekce předvedla Galia Lahav, mají nostalgický nádech doby velkých hvězd filmového plátna 40 let. Mnohé z nás, které mají tvarově poddajnější vlasy, si je snadno uděláme doma i bez pomoci kadeřníka. Jako pomůcka vám stačí žehlička na vlasy. Vlasy si nejdříve zapleťte do pleteného copu, ten pak přežehlete a opět rozpusťte. Úžasné vlny budou na světě. Pozor! Nikdy nežehlete mokré vlasy a před žehlením použijte na vlasy speciální přípravek, který slouží jako tepelná ochrana vlasů před poškozením. Vlny je možné dozdobit různými výraznými sponkami, které si dovolí svým luxusním kovovým vzezřením konkurovat i drahým šperkům.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Galia Lahav.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Galia Lahav.

Bohémské vlny s čelenkou jako svatební účes 2016

Na rozdíl od rozvlněných kadeří inspirovaných nostalgií starých časů, jsou tzv. boho waves méně okázalé, decentnější a na mnoha nevěstách budou vypadat přirozeněji a něžněji. Zapomeňte však na závoj. Místo něj si do vlasů připněte čelenku, která vypadá jako šperk. Nic nepokazíte, když se bude třpytit perleťovým leskem nebo stříbrnými a zlatými akcenty. Tyto nádherné bohémské vlny se objevily v kolekci svatebních šatů pro jaro a léto 2016 od Jenny Packham.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Jenny Packham.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Jenny Packham.

Bohémské pletené copy a drdoly

U nápadů, které je možné nazvat bohémskými, ještě chvíli zůstaneme. Mezi svatební účesy pro jaro a léto 2016 totiž můžete zakomponovat všemožné pletené copy a copánky, nebo z nich dokonce uvázat drdůlky, čili knoty. Výsledkem může být look pohádkové víly, který lze ještě umocnit bělostným make-upem, za který byly ještě před časem celebrity pomlouvané, dnes se však stal módním hitem. Účes na obrázku se objevil ve svatební kolekci šatů Houghton.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Houghton.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Houghton.

Nízko posazený drdol na stranu

V angličtině najdete tyto účesy pod termínem sleek side bun. Podstatou účesu je drdol. Hladký – protože ten se nyní nosí, nízko posazený – na krku a asymetricky upnutý – čili nalevo nebo napravo. Celý svatební účes je velice prostý, nádherně s ním vyniknou náušnice, dá se kombinovat s minimalistickým závojem i s čelenkou. Tento účes měla modelka při předvádění svatební kolekce 2016 návrhářky Pamelly Roland.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Pamella Roland.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Pamella Roland.

Dlouhý pletený cop jako obšitý šperky

Klasický dlouhý pletený cop, takový ten zcela obyčejný, není zrovna snem nevěst. Jenomže vše může být jinak, když jej doslova obšijete korálky, perličkami a šperky. Ty mohou zdobit i vlasy na temeni. Nemusíte tento účes zavrhnout ani když na něj nemáte dostatečnou délku vlasů. Příčesek nebo snadné prodloužení vlasů pomocí clip-in pramenů váš problém vyřeší během několika minut. Třeba přijdete extra dlouhým vlasů a pleteným copům na chuť trvale. Účes je z kolekce svatebních šatů S/S 2016 Reem Acra.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Reem Acra.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Reem Acra.

Francouzský twist zdobený velkou květinou

Velké květiny ve vlasech si svět zamiloval zejména díky reklamním kampaním a kolekcím Dolce & Gabbana. Obří čelenky s masivními květy, hlavně rudými, dokonale ozvláštňují hladké výčesy, pletené drdoly a další vypnuté účesy. Květinu v účesu použili i stylisté značky Oscar de la Renta. Pro svatební účesy pro jaro a léto 2016 vybrali květinu v nude odstínu. Doplnila prostý francouzský twist.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Oscar de la Renta.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Oscar de la Renta.

Nedokončené drdoly (v aj. Undone Updo) a výčesy s květinami

Tato rádoby nedbalá elegance je naopak velice promyšlená a propracovaná. Drdoly sice vypadají rozčepýřeně a nedodělaně, tak to ale rozhodně není. Povolené pramínky se objevují po stranách hlavy i celém objemu účesu. Hitem je jejich zdobení květinami. Pro svatební účesy 2016 zvolte kvítí jako z rozkvetlých ovocných stromů. Účes je z kolekce Angel Sanchez.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Angel Sanchez.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Angel Sanchez.

Velkoobjemové rozčepýřené výčesy

Opět je tady jedno Undone Updo, tedy nedokončený či nedokonalý výčes, avšak tentokrát vyniká svým objemem. Takto objemové účesy se objevují v kadeřnických kolekcích se slavnostními účesy. Umožňují hru s texturou účesu, mají slavnostní pompéznost i roztomilou hravost. Určitě použijte objemové spreje, které ještě znásobí objem vašeho účesu. Nezapomeňte, že i když má účes vypadat, že se už-už rozpadne, musí odolat celodennímu svatebnímu shonu i křepčení na parketu se ženichem i celou rodinou. Svatební účesy pro jaro a léto 2016 jsou tentokrát inspirací podle svatební kolekce Theia.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Theia.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Theia.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 zdobí motýli

Motýlci usednou letos nevěstám do vlasů. Rozpuštěné vlasy i výčesy nevěst dozdobí nádherní textilní motýlci. Dají se koupit nebo vyrobit na míru ke svatebním šatům. Kromě textilu lze pro jejich vytvoření použít také jednoduchá peříčka z husí. Opět raději zapomeňte na závoj a své vlasy místo toho nechte zkrášlené pouze houfem něžných bílých motýlků. Svatební účesy pro jaro a léto 2016 s motýly najdeme v kolekci svatebních šatů Ines Di Santo.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Ines Di Santo.

Svatební účesy pro jaro a léto 2016 ke kolekci svatebních šatů Ines Di Santo.

Zdroj obrázků: účesy z kolekcí módních návrhářů a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník