Honza Kořínek slaví třetí výročí otevření salonu a po třetí představuje i kolekci svatebních účesů. Svatební účesy 2016 dostaly název The BRIDES.

Tento týden slaví Honza Kořínek tři roky existence svého kadeřnického salonu. A už po třetí za sebou kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek vytvořil svou jedinečnou kolekci svatebních účesů. Jako jeden z mála kadeřníků nám ve svých kolekcích pravidelně, sezónu po sezóně, představuje nejen sezónní účesové trendy, ale i trendy pro svatební účesy. Jak tedy bude vypadat svatba 2016 a svatební účesy 2016 podle úspěšného kadeřníka a televizní star pořadu o proměnách – Proměněno (dříve New Look), Honzy Kořínka? Tady je nevěsta 2016.

Tvářemi kolekce svatebních účesů The BRIDES 2016 se staly moderátorky Renáta Czadernová, herečka Veronika Kubařová a modelka Veronika Procházková Chmelířová.

Tvářemi kolekce svatebních účesů The BRIDES 2016 se staly moderátorky Renáta Czadernová, herečka Veronika Kubařová a modelka Veronika Procházková Chmelířová.

Svatební účesy 2016 pojmenoval Honza Kořínek tentokrát velice prostě – The BRIDES (čili Nevěsty). Poprvé se fotky se svatebními účesy fotily v reálném prostředí. „Vybrali jsme si na focení Gröbeho vilu v pražských Havlíčkových sadech. Je to nádherné prostředí a i ta atmosféra, co je tady cítit se podepsala na všech fotkách, mám z toho ohromnou radost,“ popisuje svou práci kadeřník Honza Kořínek. Jako obvykle si Honza vybíral modelky z řad slavných tváří českého showbusinessu. Tvářemi kolekce svatebních účesů The BRIDES 2016 se staly moderátorky Renáta Czadernová, herečka Veronika Kubařová a modelka Veronika Procházková Chmelířová.

GALERIE: The BRIDES kolekce svatebních účesů by Honza Kořínek

Podle Honzy Kořínka jsou svatební účesy tak trochu specifickou záležitostí, nepodléhají totiž tolik trendům. „V den D je vždycky nejdůležitější, aby se nevěsta cítila krásná a byla v pohodě. Proto je vždy důležité už při hledání a vytváření účesu dbát na to, aby to bylo pro ni co nejpohodlnější, aby se sama sobě co nejvíce líbila. V těchto případech se nevyplácí klientku přesvědčovat a doporučovat,“ prozrazuje Honza Kořínek a dodává. „V tuto chvíli je to hodně na kadeřníkovi, pokud nevěstě nabídne účesy, které jsou trendy a mají v sobě jisté moderní prvky, celkově pak bude účes působit, řekněme, svěže, moderně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník.

Svatební účesy 2016 – The BRIDES

V kolekci The BRIDES se objevuje hned několik moderních prvků pro svatební účesy 2016, jako jsou například copy a práce s nimi, ale i messy vzhled účesů. „Tři rozdílné modelky vybízely k tomu, abychom i s vlasy pracovali rozdílně, takže práce šla velmi dobře od ruky. Docela jsem se vyřádil, protože se nám podařilo vymyslet a udělat účesy od klasických až po některé trochu extravagantní,“ říká Honza Kořínek.

Asi nejklasičtější svatební účes vytvořil Honza Kořínek pro moderátorku Renátu Czaderovnou. „Na jedné z fotek má Renča krásný jednoduchý drdol s ozdobou vpředu. To je klasika, hezká, slušivá, a když je dobře udělaná, tak s ní nikdy nic nezkazíte,“ usmívá se kadeřník.

Asi nejklasičtější svatební účes vytvořil Honza Kořínek pro moderátorku Renátu Czaderovnou.

Asi nejklasičtější svatební účes vytvořil Honza Kořínek pro moderátorku Renátu Czaderovnou.

Naopak asi nejextravagantnější účesy měla na hlavě herečka Veronika Kubařová. „Verunka je milá, příjemná a jemná bytost. Naši společnou práci jsme ozvláštnili právě účesy, které byly hodně právě ve zmiňovaném messy vzhledu. A nebály jsme se ani použít výrazný doplněk, a to čelenku z růžových pírek, kterou jsme si na focení sami připravili,“ prozrazuje uznávaný kadeřník Honza Kořínek.

Nejextravagantnější účesy v kolekci svatebních účesů měla na hlavě asi herečka Veronika Kubařová

Nejextravagantnější účesy v kolekci svatebních účesů měla na hlavě asi herečka Veronika Kubařová

A na poslední ze žen, modelce Veronice Procházkové Chmelířové, se Honza vyřádil, prý ho k tomu dost vybízely její vlasy. „Kdo neměl Verči vlasy v ruce, nepochopí, ale je jich tolik, v takové délce. Je to náročné, ale krásně se s nimi pracuje. Proto jsme s Veronikou mohli vytvořit velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě,“ neskrývá nadšení Honza Kořínek a dodává. „V těchto případech stačí málo a účesy jsou krásné. Třeba jen zapletených a povytahaný cop ke straně dostává podstatně větších rozměrů. Je to tedy jednoduchý účes, ale vlastně působí hodně dominantně.“

Na modelce Veronice Procházkové Chmelířové Honza Kořínek vytvořil velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě

Na modelce Veronice Procházkové Chmelířové Honza Kořínek vytvořil velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě

Svatební účesy 2016 – The BRIDES
  • Vlasy: Honza Kořínek
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Foto: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík
  • Svatební šaty: Svatební salon Delta – Most
  • Foto lokace: Gröbeho vila, Praha
  • Speciální poděkování: CEELI Institut, o.p.s.

Kdo je Honza Kořínek

Honza Kořínek je profesionální kadeřník. Řemeslu se věnuje už patnáct let. Před třemi lety si splnil svůj sen a na pražských Vinohradech si otevřel vlastní salon –  Hair studio Honza Kořínek. Honza si zakládá na kvalitním propracovaném střihu, precizní barvě a vlasech, které jsou už na první pohled zdravé. Stojí i za projektem televizního pořadu o proměnách – New look, který se nově na televizní obrazovce objeví pod názvem Proměněno

Zdroj obrázků: Honza Kořínek

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník