Svatební kolekce účesů The Wedding dream by Honza Kořínek

Nová kolekce účesů s názvem The Wedding dream, jak už název napovídá, je kolekcí svatebních účesů. Jedná se o exkluzivní práci kadeřníků z Hair studio Honza Kořínek. Mentorem a hlavním kadeřníkem svatební kolekce účesů byl zároveň i majitel vlasového studia Honza Kořínek. Na této poslední kolekci se podílely i jeho kolegyně Andrea Pavlíčková a Markéta Šlapáková.

Svatba je velkým okamžikem, proto všechny ženy vše připravují do posledního detailu. Výběr šatů, doplňků ale o nic menším úkolem je i zvolit ten správný účes, který zaujme, bude se líbit a bude odrážet osobnost nevěsty. Svatební kolekce účesů The Wedding dream je plná aktuálních trendů a je inspirací pro všechny ženy, které chtějí být během onoho dne „D“ okouzlující a chtějí zazářit.

Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.
Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

„Svatba a svatební účes je dost intimní záležitost, proto se snažíme našim klientkám co možná nejvíce vyhovět. V tento den není čas pro improvizaci a exhibici kadeřníka. Je to den, na které některé ženy čekají roky, a proto si ho pochopitelně chtějí užít a vypadat dokonale,“ říká kadeřník Honza Kořínek, majitel salonu Hair studio Honza Kořínek. Podle něj se i svatební účesy hodně mění. Promítají se do nich i aktuální módní trendy, ale ne všechny nevěsty jim podléhají. 

GALERIE: Svatební kolekce účesů The Wedding dream by Honza Kořínek

„Stále jsou velmi aktuální různé drdoly a výčesy, to je taková klasika. Pořád se do vlasů aplikují různé květiny nebo ozdoby. My ale v naší kolekci ukazujeme i nové trendy a také trochu jiný pohled na svatební kolekci,“ prozrazuje Honza Kořínek. Proto můžeme vidět a inspirovat se několika účesy vytvořených z krepovaný vlasů. „Krep je opět hodně in, to je záležitost, která se vrací a když se s krepovanými vlasy dobře zachází, účesy můžou vypadat úchvatně. Neskromně, tak jako na naší Renátě, ty se myslím, opravdu povedly,“ uzavírá Honza Kořínek popis své svatební kolekce účesů.

Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.
Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

Tvářemi kolekce svatební kolekce účesů The Wedding dream se staly zpěvačka Markéta Konvičková a moderátorky Eva Decastelo a Renáta Czadernová.

  • Vlasy svatební kolekce účesů: Honza Kořínek, Andrea Pavlíčková, Markéta Šlapáková
  • Foto: Petr Kozlík
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Svatební šaty: Svatební salon San Verita
  • Květiny: Klára Němcová

Zdroj obrázků: Hair studio Honza Kořínek / L`Oréal, fotograf: Petr Kozlík

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník