Jak vypadá trendy svatba 2016? Slavný kadeřník Paul Gehring představuje svatbu a svatební účesy 2016 jako směs jednoduchosti a normálnosti.

Skvělý účesový designér a kadeřník Paul Gehring představil svůj pohled na „velký den“, kterým je svatba. Svatební účesy pro ženy i muže nepřestavil jako sérii romantických výčesů, drdolů a do závojů zahalených kadeří. Doba se změnila a s ní i moderní svatební účesy. Takže svatba 2016 je o svobodě, které se sice svatbou na jednu stranu vzdáváte, na druhou stranu se můžete právě v tento den svobodně vzepřít klišé, které je se svatbou i svatebními účesy či svatební šaty spojováno. Svatební účesy 2016 vidí Paul Gehring zcela jinak. A jelikož nejde o uměle nastylované „bábovičky“ na hlavě, bez problémů s vámi tyto účesy přežijí i váš svatební den. 

Svatba 2016: Svatební účesy podle Paul Gehring.

Svatba 2016: Svatební účesy podle Paul Gehring.

Svatba 2016 je impregnována svobodou a sluší jí to!

Svatba jako jiný svět. Jiný svět… a to doslova. Svět si zvykl na lásku a svatby homosexuálních párů, krása neumírá v pětatřiceti a dokonce už ani nemusíme úporně skrývat šediny a módní je dokonce je přiznat. Revoluční změny doby se projevily i pokud jde o svatbu. Tabu se uvolňují a většina z nás už nechce být nevěstou připomínající pěnový dort. Svatba 2016 je o svobodě. Už si nemusíte říkat, nechám si do svatby dorůst dlouhé vlasy. Nemusíte nikoho poslouchat když vám říká, že byste se měl  alespoň na svatbu oholit. Váš svatební den nemusí být umělým, naopak, jděte do něj ve vší své přirozenosti a extravaganci běžného dne – tak jak nám předvádí modelové a modelky ve svatební kolekci Paul Gehring. Moderní svatba je impregnována svobodou a sluší jí to!

Dámské svatební účesy 2016 podle podle Paul Gehring.

Dámské svatební účesy 2016 podle podle Paul Gehring.

VIDEO: Svatební účesy 2016 Paul Gehrig

Novým kánonem pro svatební den je individualita

Kánon, neboli pravidla pro svatební den se mění. Důležitá je individualita, přirozenost, nesnažit se být někým jiným. Je škoda právě v tento den zahodit svoji přirozenost. Zůstaňte svoji a odvážně se „prodejte“ i ve svůj největší den před oltářem! Co na tom že máte jako nevěsta vlasy na ježka – a ještě k tomu oranžovému, a že jste se jako ženich před nedávnem odvázal a své blond kadeře ohnul do pastelové růžové. Jednoduchost a „normálnosť“ – to jsou trendy pro svatbu 2016. Tak si ji užijte!

Pánské svatební účesy 2016 podle podle Paul Gehring.

Pánské svatební účesy 2016 podle podle Paul Gehring.

GALERIE: Svatba 2016 a svatební účesy podle Paul Gehring

O kolekci svatebních účesů

Vlasy: Paul Gehring

Make-up: Fabrizio Camponeschi

Foto: Carlo Battillocchi

Produkty: Alcina Professional

Zdroj obrázků: Paul Gehring

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník