Summer Break SS 2016: nové účesy pro jaro a léto podle L'Oréal Professionnel.
Summer Break SS 2016: nové účesy pro jaro a léto podle L'Oréal Professionnel.

Summer Break SS 2016: nové účesy L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel představuje své účesy Summer Break SS 2016. Tentokrát jako módní trendy pro účesy jaro a léto 2016. Jak se nám líbí?

Několikrát v roce představuje L’Oréal Professionnel svoji kolekci účesů. Tentokrát se pojďte inspirovat kolekcí Summer Break SS 2016 – tedy trendy účesy pro jaro a léto 2016. Avšak nyní z našeho redakčního pohledu. Čím je vlastně kolekce s účesy Summer Break SS 2016 L’Oréal Professionnel zajímavá a co v ní určitě nepřehlédnout? V první řadě chci upozornit na to, že jako obvykle je kolekce L’Oréal Professionnel prezentována jinak, než na fotografiích z různých kadeřnických soutěží. Fotografie účesů jsou prezentovány jako kompletní looky. Pro někoho to může být trochu méně uchopitelné, pro jiné zas přesně naopak. V jednom účesu a looku lze obvykle najít hned několik inspirací najednou a je na vás, objevit tu svoji. Ať už střih pro mikádo, rovnou ofinu, rozvlněný lob nebo inspiraci pro pletené účesy a pletené copy. Nebo dokonce inspiraci pro kompletní outfit účesů a oblečení. Protože móda a účesy k sobě v každém L’Oréal Professionnel looku neoddělitelně patří.

L'Oréal Professionnel představuje svoji kolekci Summer Break SS 2016. Pojďte se podívat na módní trendy pro jarní a letní účesy 2016. (Účes Flave a Curly Hair.)
L’Oréal Professionnel představuje svoji kolekci Summer Break SS 2016. Pojďte se podívat na módní trendy pro jarní a letní účesy 2016. (Účes Flave a Curly Hair.)

Baby styl v kolekci L’Oréal Professionnel Summer Break SS 2016

Dospělé ženy v dívčích účesech – to je trend, který se z přehlídkových mol přenesl i do reálné každodenní módy a odkaz na něj nechybí ani v účesech pro jaro a léto od L’Oréal. Copánky odvážné školačky, nebo chcete-li inspirovány R’n’B, brázdí hlavu a dokonce se stáčí do copánkových drdolů připomínajících pekařské excesy. Tyto výstřelky však na civilnosti kolekci vůbec neubírají, spíše naopak. Objevují si i další skvělé nápady, jak z klasického copu udělat zajímavý účes. Běžný ponytail, neboli cop nazývaný koňský ohon, se jednoduchým uzlem mění ve zcela unikátní účes.

Pletky s vlásky, aneb pletená inspirace v kolekci účesů Summer Break SS 2016 od L'Oréal Professionnel. (Účes Double Bun.)
Pletky s vlásky, aneb pletená inspirace v kolekci účesů Summer Break SS 2016 od L’Oréal Professionnel. (Účes Double Bun.)
Hravý ponytail jako skvělá inspirace pro moderní jarní a letní účes z kolekce Summer Break SS 2016 od L'Oréal Professionnel. (Účes Bunny Tail.)
Hravý ponytail jako skvělá inspirace pro moderní jarní a letní účes z kolekce Summer Break SS 2016 od L’Oréal Professionnel. (Účes Bunny Tail.)

Kolekce Summer Break pro jaro/léto 2016 – barvy inspirované sluncem

O tom, že jde o jarní a letní účesy při pohledy na barvy kolekce rozhodně nezapochybujete. Blond je inspirovaná malířem – sluncem, které si umí vlasy nádherně samo vystínovat do atraktivního letního melíru. I kaštanové odstíny si ponechávají letní inspiraci. Pořád jsou spíše ve hnědočerveném nádechu loňské atraktivní barvy roku marsaly, než ve chladných tónech. Třetím rozměrem účesu je lesk, který opět nahrává letní sezóně a ve spojení se sluníčkem dostanou tyto účesy z kolekce Summer Break SS 2016 L’Oréal Professionnel navíc naprosto unikátní třpyt.

Barvy jara a léta podle nových účesů L'Oréal Professionnel. (Účes Extra Sleek, Bob, French Girl Hair.)
Barvy jara a léta podle nových účesů L’Oréal Professionnel. (Účes Extra Sleek, Bob, French Girl Hair.)

Trochu devadesátek + špetka šedesátek – retro nádech dělá účesy moderními

Účesy L’Oréal Professionnel zůstávají u paradoxu, že co je špetku retro, to je moderní. Až na to, že se tentokrát jarní účesy 2016 inspirují hned několika módními retro sezónami. Takže zatímco si na jaře můžete dopřát blond vlasy s vyčesaným up-do na temeni hlavy, letní účesy 2016 vás mohou přenést do R’n’B devadesátek s typickými copy a copánky.

Co je trochu retro, to je moderní. Inspiraci najdete v kolekci Summer Break ss 2016 od L'Oréal Professionnel. (Účes Double Braid, Baby Doll.)
Co je trochu retro, to je moderní. Inspiraci najdete v kolekci Summer Break ss 2016 od L’Oréal Professionnel. (Účes Double Braid, Baby Doll.)

Zdroj obrázků: L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník