Hledáte stylové účesy pro muže, které vypadají elegantně k obleku do práce, ale také do společnosti nebo na ples? Podívejte se do fotogalerie!

Možná že patříte mezi muže, jejichž denní „uniformou“ je oblek a k němu také potřebujete doladit vlasy. Stylové účesy pro muže, které se hodí k obleku do práce, ale také k obleku do společnosti, na ples nebo třeba ke smokingu, jsem pro vás objevil v kolekcích kadeřnického studia Sanrizz. Tři kolekce pánských účesů – Homme, Chaps a Adroit, nabízí neotřelé, ale elegantní pánské účesy, které hledáte.

Stylové účesy pro muže k obleku i do společnosti. Pánské účesy jsou z kolekce kadeřnického studia Sanrizz.

Stylové účesy pro muže k obleku i do společnosti. Pánské účesy jsou z kolekce kadeřnického studia Sanrizz.

Stylové účesy pro muže jako symbol elegance

Možná jste se až doposud báli vyholených partií, extrémnější délky ofiny nebo pánského melíru. Ale nic z toho se jako účes k obleku nebo pánský účes do společnosti nevylučuje. Naopak. Elegance pánských účesů jakoby se těmito prvky ještě více zdůraznila. Stylové účesy pro muže nesází na nudu a konzervativnost, ale na přesnost střihu a originalitu stylingu.

FOTOGALERIE: Účesy pro muže k obleku i do společnosti

Ať už se pro tyto moderní účesy pro muže rozhodněte jako pro svůj každodenní účes do práce, nebo je zkusíte pouze jako účes do společnosti, do divadla, na ples nebo na firemní večírek, rozhodně zabodujete!

Zdroj obrázků: Sanrizz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník