Doslova život a taneční energie tryská z letní kolekce účesů Framesi. Střihy jsou letně odlehčené a sestříhané účesy dávají vlasům vlastní život.

Hledáte nové inspirativní střihy? Druhá kolekce účesů Framesi pro jaro a léto 2015 doslova vyzařuje energii. Na videu ke kolekci se letní dámské střihy prezentují jako taneční účesy či disco účesy, těm pánským zas nechybí rockerské srdce. Střihy vlasů jsou doslova připraveny na variace, ke kterým vám pomůže letní vítr u moře, energie letních festivalů, či trochu pohybu při letním sportování. S těmito účesy se nemusíte bát, pohnout hlavou. Naopak. Každý ze střihů je uzpůsoben tomu, aby jej pohyb ještě více zdokonalil. Letní dámské střihy jsou další ukázkou toho, jak letos pojmout módní shag účesy. Sestříhané účesy vidíme i u pánské kolekce účesů. Italské účesy od Framesi jsou ty pravé pro letošní léto! 

Střihy pro léto 2015 podle Framesi: nechybí jim taneční energie ani rockerský šmrnc!

Střihy pro léto 2015 podle Framesi: nechybí jim taneční energie ani rockerský šmrnc!

Střihy letošního léta oživují přírodní tóny a rozcuchaný styling shag účesů

Letní střihy a účesy Framesi se nepouští do pestrobarevných experimentů, ale zůstávají u přirozených tónů prosvětlených bravurními melíry. Můžete jít na krátko, zkusit sestříhané mikádo nebo sestříhané dlouhé vlasy. Shag styling je letos v létě téměř povinnost! Vlasy však zůstanou v barvách přírody. I když rozdíl mezi blond a brunet Framesi téměř zcela stírá mimo jiné díky práci s kontrastními melíry i zajímavě řešenými přírodními odstíny. Letní hudební festivaly 2015 mohou začít! Protože účes na ně díky Framesi již máme vyřešený. A co když potřebujete na své hlavě vyčesat něco více glamour? I takový účes v podobě zaplétaného luxusního drdolu v letní kolekci Framesi najdete.

Glamour léto 2015 podle Framesi.

Glamour léto 2015 podle Framesi.

FOTOGALERIE: Střihy a účesy Framesi – léto 2015

Pánské střihy s rockovým srdcem

Jak být cool letos v létě a zůstat mužem? Framesi radí zvolit střih a styling inspirovaný rockem.

I jako muži můžete letos v létě vsadit na mokrý styling. S jeho pomocí dále experimentujte a z jednoho střihu zkuste vykouzlit hladké, rozčepýřené nebo vlnité vlasy. Základem je pouze výběr dobrého stylingu, který vlasy udrží v podobě, jakou jste si usmyslely. A samozřejmě na začátku úspěchu stojí již zmíněný kvalitní pánský střih!

Pánské střihy Framesi s rockerským duchem

Pánské střihy Framesi s rockerským duchem

Střihy vlasů s festivalovou atmosférou

Letní festivaly jsou již fenomén a nové střihy Framesi nejsou první kolekcí, kterou vám jako inspiraci pro hudební festivaly 2015 doporučujeme. Už jste se mohli podívat na festivalovou kolekci L’Oréal Professionnel, kde jsme vám jako bonus nabídli také seznam letních hudebních festivalů 2015, které stojí za to navštívit. Potřebujete se ale nejdříve trochu festivalově naladit? Podívejte se na video prezentující letní střihy a účesy Framesi S/S 2015. Náladu někam si vyrazit dostanete ihned. Takže zbývá už jen objednat se ke kadeřníkovi a přinést mu ukázat na mobilu či na tabletu jeden z těchto účesů – ať ví, jak to přesně chcete! Potřebujte si vybrat kadeřníka ve svém okolí? Přes 3500 českých kadeřníků najdete v našem katalogu – Katalog kadeřnictví >>

VIDEO: Střihy a účesy Framesi pro léto 2015

Zdroj obrázků a videa: Framesi

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník