Španělský kadeřník přezdívaný Střihoruký Edward kouzlí s ohněm, mečem a prstovými nůžkami. Na videu předvádí zcela novou revoluční metodu střihu vlasů.

Muž jménem Alberto Olmedo se stal snad nejznámějším španělským a možná i světovým kadeřníkem. Vlasy totiž neupravuje standardně za pomoci nůžek, dokonce ani pomocí strojku na hlavu nebo břitvy. Vlasy zkracuje a upravuje pomocí ohně a meče. A svůj um navíc předvádí na klientele nejnáročnější – na ženách. Kromě plamene a meče využívá k úpravě účesů i speciální prstové nůžky na vlasy. Zejména díky nim si po celém světě, kam se jako virus šíří jeho kadeřnické umění, vysloužil jméno Střihoruký Edward – podle známého stejnojmenného hororu. Jakmile Alberto Olmedo předvedl své umění na Facebooku, stal se ze dne na den snad nejslavnějším kadeřníkem světa.

Alberto Olmedo stříhá vlasy mečem, ohněm a speciálními prstovými nůžkami. I proto si vysloužil přezdívku Střihoruký Edward.

Alberto Olmedo stříhá vlasy mečem, ohněm a speciálními prstovými nůžkami. I proto si vysloužil přezdívku Střihoruký Edward.

Říkáte si, že tyto kadeřnické metody rozhodně nemohou vést k dobře ostříhaným vlasům a jde o zbytečnou frajeřinku? Španělský kadeřník Alberto Olmedo všechny kolem přesvědčuje o opaku a tvrdí, že je to naopak jediná metoda, která umožňuje ostříhat každou stranu hlavy naprosto stejně. Nový Střihoruký Edward navíc určitě ví o čem mluví. Svoji bravurní techniku střihu vlasů, včetně střihu pomocí bizarních prstových nůžek, praktikuje již přes deset let.

Na jeho kadeřnické výkony se lidé chodí dívat doslova jako na umění. A Alberto Olmedo je na náročné publikum dobře připraven. Než se dá do samotného stříhaní vlasů a přípravy účesu, předvádí senzacechtivému publiku vždy několik kejklířských kousků ze šavlemi. A abyste se začali i trochu bát, jako při sledování Střihorukého Edwarda, slibuje na svých sociálních sítích španělský kadeřník i stejně nebezpečné způsoby manikúry a pedikúry – a dokonce ošetření obličeje a těla. Jak probíhá je zatím zahaleno tajemstvím, ale Alberto Olmedo nejspíš co nevidět uchvátí svět dalšími strašidelnými videi.

VIDEO: Střihoruký Edward Alberto Olmedo živě!

Střihoruký Edward vl. jm. Alberto Olmedo je průkopník nového střihu vlasů

O stříhání vlasů ohněm se říká, že je to nejlepší metoda, jak zabránit třepení konečků vlasů. Kvalitní meče, jaké používali japonští samurajové, se zas chlubily nejostřejším ostřím na světě. Možná tedy Alberto Olmeto není ani šašek, ani exibicionista a ani po popularitě chorobně toužící individum – možná se právě koukáte na člověka, který do kadeřnické praxe vnese revoluční metody střihu a péče o vlasy. Otázkou je, nechali byste se Alberto Olmedem ostříhat?

Zdroj obrázků: a videa: Pinterest, Google – YouTube, Alberto Olmedo

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník