Stříbrné vlasy už nejsou jen příznakem pokročilejšího věku a šedivění. Sivé vlasy a účesy v odstínech šedé se prosadily jako nová móda pro účesy 2015!

Když se americká topmodelka Kristen McMenamy začala objevovat se stříbrnými vlasy, považovalo se to za odvahu. Kdy by přiznával šediny? Dnes… Vše je jinak. Móda se mění a stříbrné vlasy se staly novým módním trendem. Blond a platinová blond se mění na stříbrnou blond a sivé vlasy se objevují v nádechu fialové, modré nebo růžové. Ale jen velice decentně, aby sivé či šedé vlasy pořád zůstaly ve stříbrných odstínech.

Kristen McMenamy je velkou popularizátorkou stříbrných vlasů

Kristen McMenamy je velkou popularizátorkou stříbrných vlasů

Stříbrné vlasy podle Kris Bird

Úžasným příkladem povedené kolekce stříbrných účesů postavené na odstínech sivé barvy, je kolekce Kris Bird s názvem Midnight Rendezvous. Úžasná kolekce střihů pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy staví na stříbrném odstínu vlasů. Právě ony jsou spojovacím článkem kolekce účesů. Stříbrná platinová blond dokáže na sobě odrážet barvu okolí. Takže máte pocit, že vlasy mění barvu. Mohou se jevit jako namodralé, nebo třeba s fialovým nádechem.

Úchvatné stříbrné účesy z kolekce Kris Bird – Midnight Rendezvous.

Úchvatné stříbrné účesy z kolekce Kris Bird – Midnight Rendezvous.

I když je kolekce Midnight Rendezvous od Kris Bird již z roku 2010, čas stříbrných vlasů a účesů přichází právě nyní. Jako trend se stříbrné vlasy objevují v mnoha dalších kolekcích. Bílá platina blond dostává úžasný stříbřitý nádech. Sivé vlasy jsou nová móda pro milovnice platinové blond barvy na vlasy. A pokud toužíte po nádechu do fialové nebo modré, nemusíte spoléhat jen na to, že se v platina stříbrné barvě odráží barvy z okolí, ale můžete si svoje šedé vlasy do daného odstínu rovnou tónovat. Ale pozor, pořád musí jít o stříbrné vlasy.

FOTOGALERIE: Stříbrné vlasy: Kris Bird – Midnight Rendezvous

O kolekci účesů

Účesy: Kris Bird

Kadeřnické studio: Michael John Hair Artwork

Název kolekce účesů: Midnight Rendezvous

Foto: Jack Eames

 

Zdroj obrázků: účesy Kris Bird – Midnight Rendezvous

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník