Společenské účesy a účesy na ples nás někdy navádí sklouznout k nemoderním a zbytečně nabubřelým řešením. Zkuste se do společnosti učesat jinak!

Společenské účesy nejsou jen o drdolech – zkuste ty modernější!

Společenské účesy a účesy na ples nás někdy navádí sklouznout k nemoderním a zbytečně nabubřelým řešením. Zkuste se do společnosti učesat jinak!

Sezóna pro společenské účesy a plesové účesy se opět blíží. Nevím čím to je, ale když se řekne společenský účes nebo účes na ples, tak si hned představíme nějaký složitý výčes nebo drdol. Ale moderní společenské účesy jsou mnohem jednodušší a prostovlasejší. Sledujete celebrity na červeném koberci? Je jedno či při udělování cen Oscars nebo třeba jiných filmových či hudebních cen. Drdol není pravidlo a slavnostní účesy bývají ozvláštněné spíše drobnou vlnou, znatelnějším rozvlněním nebo třeba jen jednoduchým sepnutím do copu či jenom uchycením sponou. Pojďte se podívat na společenské účesy 2015, ke kterým nepotřebuje délku vlasů jako pro drdol a ani šikovné ruce pro jeho vyčesání. Jsou z kolekce kadeřnického studia Charlie Miller.

Moderní společenské účesy podle kadeřnického studia Charlie Miller.

Společenské účesy pro sezónu 2015

  1. Nechte vlasům prostor – společenský účes nemusí být nutně vyčesán jako drdol!
  2. Zkuste se vyhnout vlasovým doplňkům. Sponky a gumičky do vlasů, které použijete, maskujte vlastními vlasy.
  3. Copánkujte! Společenské účesy s pletenými copy a copánky jsou hitem!
  4. Krátkým a polodlouhým vlasům přidejte rozvernost opačně stočenými vlnami nebo je rozčepyřte.
  5. Pokud se to hodí ke společenským šatům, které jste si vybraly, použijte do vlasů fascinátory. Nejlépe v podobě čelenek. Klidně extravagantních!
  6. Účesy do společnosti můžete osvěžit také nepermanentními melíry pomocí techniky Hair Chalk.

GALERIE: Společenské účesy podle Charlie Miller

Zdroj obrázků: kolekce účesů Charlie Miller

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník