Hairstyliska Sklemina Tatiana v několika video tutoriálech ukazuje krok za krokem, jak vytvořil relativně složité společenské účesy. Naučte se je!

Společenské sezóna, ale také svatba jsou události, kdy toužíme ve vlasech vykouzlit romantické a také nevídané společenské účesy, na svatbu pak svatební účesy. Většina z nás nehledá extravaganci a dokonce snadno zapomínáme na to, že i společenský účes může být moderní. Toužíme po něčem pompézním a romantickém. Ne vždy však máme čas a peníze na to, abychom si podobný účes nechaly vykouzlit u kadeřníka. Hairstyliska Sklemina Tatiana učí, jak si tyto účesy učesat. Na samovýrobu jsou docela složité, ale na vlastní oči jsem viděla, že i to lze zvládnout. Pokud máte ale k dispozici dvě šikovné ruky navíc, vše je vyřešeno. Kamarádka, sousedka, kolegyně… Vždy se najde někdo, kdo vám s touto nádherou bude umět pomoci. Společenské účesy krok za krokem najdete v jednotlivých videích.

Sklemina Tatiana představuje video tutoriály kde se naučíte, jak učesat krok za krokem i složitější společenské účesy.

Sklemina Tatiana představuje video tutoriály kde se naučíte, jak učesat krok za krokem i složitější společenské účesy.

Společenské účesy vykouzlíte i z polodlouhých vlasů!

Nádherný vlnitý účes vypadá extra dlouhým. Jenomže zdání klame. Objem a délku vlasům přidává výplň a také clip-in vlasy. Musíte dopředu myslet na to, že si tyto pomůcky pořídíte. Malá investice a troch příprav však stojí za to. Vlnité společenské účesy kombinující drdol a rozpuštěné partie rozvlněných vlasů patří mezi nejefektnější a zatímco drdol vám nemusí vždy slušet, podobný účes na ples vypadá skvostně pokaždé!

VIDEO: Romantický společenský účes pro polodlouhé vlasy

2. Propracovaný romantický drdol i pro polodlouhé vlasy

Z dlouhých i polodlouhých vlasů můžete vytvořit společenské účesy v podobě oblíbených drdolů.

Ten, který teď uvidíte na videu, pracuje především s objemem. Opět tedy budete potřebovat pomůcku, která udělá plesový drdol bohatším. Koupíte ji v kadeřnictví, ale také v běžně bižuterii. Vlasy potřebují natočit kulmou a pak už stačí sledovat návod Tatiany Skleminy krok za krokem. Výsledek je úžasný!

VIDEO: Romantický drdol do společnosti

3. Plesové účesy vytvoříte snadno také z návodů na svatební účesy

Mnoho účesů na svatbu poslouží bez problémů jako společenské účesy. Takovým je i nízko posazený drdol, jež svůj objem získal opět pomocí vycpávky. Vytvoříte jej nejen z blond vlasů, ale právě na blond nebo na melírovaných vlasech nejlépe vynikne pletení na zadní straně hlavy. To je neuvěřitelně efektní a přitom překvapivě ne zas tak složité na výrobu. Pomocným rukám se ale určitě nevyhnete! Nezapomeňte na efektní zdobení dekorativními vlásenkami, které tento slavnostní účes finálně dozdobí.

VIDEO: Romantický texturovaný slavnostní účes

4. Společenské účesy jako copy – zkuste složitější rybí cop!

Ne každý cop se hodí jako společenský účes. Vždy je třeba přidat něco navíc. Pro dlouhovlásky milující ohony a pletené copy může být řešením slavnostní varianta rybího copu. Vypadá skvěle a mezi společenskými účesy, které se dnes učíme krok za krokem připravit, patří mezi ty jednodušší.

VIDEO: Rybí cop jako účes na ples

5. Slavnostní drdol jako elegantní up-do účes

Pokud přece jen dáváte přednost eleganci před romantikou, mám pro vás nakonec drdol, který vaše požadavky splní. Romantické kudrlinky nahradila práce s tvarem a objemem. Opět se dostáváme k tomu, že se bez vycpávky neobejdete. Pozitivní je, že jedna vycpávka vám dokáže pomoci při mnoha diametrálně odlišných účesech. Zvládly byste ji vyrobit i doma. Stačí vám k tomu stará punčocha, silonová nebo lykrová, kterou můžete vycpat třeba obyčejnou vatou. Avšak profi pomůcka vypadající jako vlasy zajistí, že se nebude muset bát, že by vám DIY vycpávka někde z účesu nevhodně vykoukla.

VIDEO: Elegantní společenské účesy jako drdoly

Zdroj obrázků a videa: You Tube kanál Sklemina Tatiana

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník