Potřebujete inspiraci pro účesy na ples? Tady je – společenské účesy fotogalerie a přehled těch nejzajímavějších účesů z posledních kadeřnických kolekcí kadeřnických.
Potřebujete inspiraci pro účesy na ples? Tady je – společenské účesy fotogalerie a přehled těch nejzajímavějších účesů z posledních kadeřnických kolekcí kadeřnických.

Společenské účesy fotogalerie

Potřebujete inspiraci pro účesy na ples? Tady je – společenské účesy fotogalerie a přehled těch nejzajímavějších účesů z posledních kadeřnických kolekcí.

Jak se učesat, pokud se chystáme do společnosti nebo na ples? Plesová sezóna 2016 právě začíná a tak je to otázka více než aktuální. Náměty na účesy na ples od nás dostáváte pravidelně. Také společenské účesy v podobě galerie na stránkách našeho magazínu nechybí. Teď se ale podívejte na horké novinky od světových kadeřníků – společenské účesy fotogalerie 2016. Vybrali jsme pro vás tipy na plesové účesy i další slavnostní účesy 2016 a to pro všechny délky vlasů. Najdete zde oblíbené drdoly i výčesy, ale i řešení pro středně dlouhé či krátké vlasy. Zjistíte, že proměnit účes na společenský někdy vyřešíte barvičkou, čelenkou, fascinátorem nebo rychlým prodloužením vlasů pomocí clip-in pramenů.

Společenské účesy fotogalerie: inspirujte se účesy na ples a slavnostními účesy pro všechny délky vlasů.
Společenské účesy fotogalerie: inspirujte se účesy na ples a slavnostními účesy pro všechny délky vlasů.
beenhere

GALERIE: Společenské účesy – velká fotogalerie

Tipy na společenské účesy

  1. Barva oživí i krátké vlasy do společnosti – podívejte se na tipy Společenské účesy fotogalerie, viz galerie účesů výš.
  2. Čelenky do vlasů jsou skvělý pomocník: kratším vlasům dodávají slavnostní vzhled, dlouhé sepnou a z prostovlasého účesu je do vteřiny half up half účes vhodný do společnosti.
  3. Pleťte copy a splétejte je do pletených společenských účesů. Jsou „in“.
  4. Zkuste efekt mokrých vlasů. Hodí se na všechny délky.
  5. Když drdol, tak letos pletený nebo v podobě zcela hladkého výčesu.
  6. Gumičky překryjte vlastními vlasy.
  7. Nebudete věřit, že i v krátkých vlasech upletete minicopánek a tím pak změníte zcela obyčejný účes klidně i na účes na ples.
  8. Účesy na ples mohou být i extravagantní – pokud máte odvahu a skvělého kadeřníka, inspirujte se kadeřnickým účesovým uměním.
  9. Tvořte společenské účesy s copánky (viz fotogalerie) pletenými těsně u hlavy.
  10. Prodlužte si vlasy pomocí clip-in vlasů. Celé délky, ale i jenom malé pasáže účesu. Vytvořte si například ofinu jako závoj nebo si vzadu prodlužte krátký účes pomocí několika barevných pramínků vlasů.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník