Společenské účesy 2016 – učešte se jako celebrity!
Společenské účesy 2016 – učešte se jako celebrity!

Společenské účesy 2016 – učešte se jako celebrity!

Jak se na party, večírky a společenské akce češou celebrity? Podívejte se tipy na společenské účesy 2016 podle celebrit z červeného koberce.

Vhodný společenský účes potřebujeme obvykle několikrát v roce – a nejde jen o účes na ples. Plesová sezóna, večírek, návštěva divadla, firemní party – tam všude využijete inspirativní společenské účesy 2016, které předvedly na červeném koberci nejznámější filmové celebrity. Inspiraci jsme totiž vzali z udělování Oscarů. Společenské účesy nejsou jedinou inspirací, kterou vám galerie společenských účesů může dát. Podívejte se rovněž na make-up. Překvapivě je spíše nenápadný, často tzv. nude make-up. A komu to slušelo ve společenském účesu na červeném koberci nejvíce?

Společenské účesy 2016 inspirované celebritami na červeném koberci.
Společenské účesy 2016 inspirované celebritami na červeném koberci.

Nejlepší inspirace celebrit pro společenské účesy 2016

Společenský účes a make-up Gwyneth Paltrow

Ani sepnuté – ani rozpuštěné: to je velkým zaklínadlem pro dlouhé účesy. Společenské účesy 2016 sice tomuto trendu budou věrné méně než ty loňské, pořád ale zůstane tento účes na piedestalu mezi účesy na ples 2016 i dalšími společenskými účesy. Gwyneth Paltrow dala svému vzhledu punc romantiky. Jemný make-up dokonale doplnil pastelově růžové šaty. Důležité bylo, že se Gwyneth nenechala zlákat sytou barvou rubínu v masivních náušnicích a barvu rtěnky ponechala zcela jemnou.

Společenské účesy 2016: účesy Gwyneth Paltrow.
Společenské účesy 2016: účesy Gwyneth Paltrow.

Společenské účesy 2016 i Keira Knightley milují čelenky

Čelenka v podobě šperku, což zdůrazňuji, je skvělým vlasovým doplňkem, který i prostý účes povýší během vteřiny na účes slavnostní. Plesové účesy 2016 budou čelenkám nadále věrné. Nejsou určené jen pro dlouhé vlasy. Naopak. Když nevíte, jak si poradit s polodlouhým nebo krátkým účesem před plesem, řešení nabízí právě čelenky do vlasů. Čelenka pro společenské účesy však musí být luxusní Vyhněte se plastům a levným tkaninám. Měla by být jako šperk – z kovu a kamenů. Samozřejmě z bižuterních, nikdo po vás nechce nosit na hlavě půl kilo zlata, diamanty ani safíry či rubíny. Textilní čelenky jsou povoleny jenom z luxusních tkanin, ty musí ladit s materiálem i barvou společenských šatů. Z textilu mohu být také obří květinové 3D čelenky. Ty se nosí, i když rozhodně jsou jen pro ty odvážnější z nás. Keira Knightley předvedla skutečně inspirující společenský účes s hladkými vlnami a čelenkou i skvělé nahé líčení.

Společenské účesy 2016: účesy Keira Knightley.
Společenské účesy 2016: účesy Keira Knightley.

Nebojte se pro společenské účesy 2016 sáhnout i po dalších vlasových doplňcích

Zkuste zabodovat s trikem jako Lady Gaga. Vlasy si svázala do hladkého úhledného nízko posazeného koňského ohonu, na jeho svázání použila vlastní vlasy. Na tom všem by pořád ještě nebylo nic tak závratné. Jenomže pak si do ohonu nad úvaz vsadila nádhernou červenou dekoraci, která barevně přesně ladí s červenou rtěnkou i rudou štolou. Takto vypadá dokonalost pro společenské účesy! A být dokonalými, to při společenských akcích chceme být více než obvykle.

Společenské účesy 2016: účesy Lady Gaga.
Společenské účesy 2016: účesy Lady Gaga.

Rozhodně vám ještě doporučuji podívat se na slavnostní účes, který předvedla Anna Kendrick. Messy drdol totiž skvostně doplňují diamantové náušnice a diamantový nákrčník, který je součástí jejích plesových šatů. Krásné nízko posazené malé drdůlky nazývané také knots, předvedly Julianne Moore i Karolina Kurková. A jak na ples nebo do společnosti s extra krátkým podholeným účesem (tzv. buzz cut) ukázala Scarlett Johansson. Vystačila si s masivnějšími náušnicemi, které ještě doplnila o šperk připnutý na vrchní část ušního lalůčku a se šaty se zdobeným stojáčkem. Příklad, jak na společenské účesy 2016 si však tentokrát rozhodně neberte z Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Patricie Arquette, Rosamundy Pike, Sienny Miller ani ze Solange Knowles.

GALERIE: Společenské účesy podle celebrit

Zdroj obrázků: Pinterest

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník