Magazín Vlasy a účesy pořádá každý měsíc tematicky zaměřenou soutěž pro kadeřníky Účes měsíce. Podívejte se, jak se zapojit a jaké získáte výhody.
Magazín Vlasy a účesy pořádá každý měsíc tematicky zaměřenou soutěž pro kadeřníky Účes měsíce. Podívejte se, jak se zapojit a jaké získáte výhody.

Soutěž Účes měsíce – informace pro kadeřníky

Magazín Vlasy a účesy pořádá každý měsíc tematicky zaměřenou soutěž pro české kadeřníky. Podívejte se, jak se do soutěže zapojit a jaké ze své účasti získáte výhody.

Tematická  soutěž Účes měsíce je soutěž magazínu Vlasy a účesy pro české kadeřníky a v Česku působící kadeřnické salony. Magazín vyhlašuje každý měsíc nové téma pro účesy, na základě kterého pak kadeřníci do soutěže posílají své práce v podobě fotografie. Pro rok 2016 je naplánovaných celkem 12 soutěží. Každý kadeřník nebo kadeřnický salon se může zapojit do libovolného počtu soutěží a s libovolným množstvím zaslaných soutěžních účesů.

Vyhrajte soutěž Účes měsíce a získejte masivní měsíční propagaci v magazínu Vlasy a účesy!

Nová soutěž pro kadeřníky – soutěž Účes měsíce – má být možností, jak propagovat práci českých kadeřnických salonů mezi čtenáři se zájmem o vlasy a účesy, a nabídnou českým kadeřníkům možnost propagovat zdarma své schopnosti v oboru. Každý měsíc je v soutěži vybrán jeden vítěz, který navíc získá masivní reklamní propagaci na stránkách magazínu. Je to skvělá šance, jak získat reklamu, která by jinak byla pro menší salon cenově nedostižná, nebo pro velký příliš nákladná. Marketingová propagace vítěze bude zahrnovat bannery i PR propagaci formou článků představujících vítězného kadeřník anebo salon a jím poskytované služby. Propagaci pro vás vytvoří profesionální marketingový a art tým vydavatelství na klíč a zcela zdarma.

Soutěž Účes měsíce - Plesové účesy 2016

Aktuální soutěž Účes měsíce – Plesové účesy 2016

Nová plesová sezóna 2016 začne co nevidět a v našem magazínu Vlasy a účesy bychom čtenářům rádi představili práci vás, českých kadeřníků, a dali jim návod, kam si zajít pro zdařilý plesový účes. Přihlaste se do 31. 12. 2015 do soutěže o nejlepší plesový účes.

 >>

Uzávěrka: 31. 12. 2015

Jak se zapojit do soutěže Účes měsíce?

 • Sledujte téma soutěže Účes měsíce, které se vyhlašuje vždy k prvnímu dni v měsíci. Většina kadeřníků je o nové měsíční soutěži informovaná e-mailem. Pokud chcete být jako kadeřník nebo salon informováni také, registrujte se prosím zde:
[contact-form-7 id=”68520″ title=”Kontakt na kadeřníka”]
 • Soutěžit můžete za sebe jako kadeřník, nebo jako kadeřnický salon.
 • Kadeřník nebo kadeřnický salon se může přihlásit do soutěže každý měsíc.
 • Do soutěže může kadeřník nebo salon přihlásit i více účesů.

01cz-soutez-uces-mesice-fotoPokyny k zasílaným soutěžním fotografiím

 • Každý soutěžní účes je nutné zaslat minimálně na jedné fotografii.
 • Pokud to forma účesu vyžaduje, zašlete účes nafocený z více stran, vždy na samostatné fotografii.
 • Na jedné fotografii musí být vždy pouze jeden účes vyfocený na jednom modelu.
 • Všechny podklady do soutěže se odevzdávají v digitální podobě přes webový formulář na stránce aktuálně probíhající soutěže.
 • Formát odevzdávaných fotografií je v JPG s velikostí max. 15 MB.
 • Velikost fotografie musí být min. 2480×3320 pxl, což odpovídá cca velikosti A4 210×297 mm a jedná se o fotografii v poměru 3:4.
 • Fotografie musí být v rozlišení 300 DPI.
 • Orientace fotografií musí být vždy na výšku.
 • Fotografie může být barevná i černobílá – vždy v závislosti na daném tématu měsíce.
 • Fotografie nesmí obsahovat jméno kadeřníka, název salonu, jméno fotografa ani jiný identifikační copyright.
 • Fotografie mohou být upravené počítačem.

Máte další dotazy nebo problémy se zasláním přihlášky či soutěžní fotografie s účesem. Napište nám >>

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník