Redken 5th Avenue má další múzu. Tentokrát se jí stala modelka Soo Joo Park! Jako další tvář současné módy skvěle zapadne mezi ostatní Redken ikony.

Modelka Soo Joo Park se proslavila odvážnými transformacemi svých vlasů a získala si oblibu módních top designerů a magazínů. Skrz její fotogenickou osobnost, známost na sociálních médiích a osobitý pouliční styl, změnila pohled na to, jak vypadá a jak je vnímána krása moderních dní. Soo Joo se připojuje k elitě Redken múz a tvůrců trendů, do které patří muzikantka a modelka Sky Ferreira, mezinárodní módní bloggerka Chiara Ferragni, světoznámý vlasový stylista a legenda módního průmyslu Guido a vlasová stylistka a koloristka celebrit Tracey Cunningham.

Soo Joo Park je nejnovější múza značky Redken. (Foto: Matt Irwin)

Soo Joo Park je nejnovější múza značky Redken. (Foto: Matt Irwin)

„Soo Joo je skutečnou senzací, která mění zaběhnuté stereotypy. Je zdravě sebevědomá, což je zřejmé při pohledu na její osobitý styl a výrazné proměny”, říká Shane Wolf, Global General Manager Redken 5th Avenue. „Její neohrožený a moderní pohled na krásu z ní dělá perfektní součást značky Redken.“

„S mými vlasy jsem prošla mnoha změnami. Jsou pro mě nejlepším prostředkem sebevyjádření, miluji, jak změna účesu dokáže absolutně změnit můj vzhled a podtrhnout můj styl. Jsem nadšená z toho, že si mě Redken vybral jako jednu ze svých múz. Nemůžu se dočkat, až budu svoje následující vlasové kreace sdílet s tolika dalšími lidmi.“ (Soo Joo Park, modelka a nová múza Redken)

Znáte modelku Soo Joo Park?

Narozena v Soulu, v Jižní Koreji, se Soo Joo Park ve věku 10 let přestěhovala spolu s rodinou do Jižní Kalifornie. Všimli si jí v průběhu studií na Kalifornské univerzitě v Berkley, což nastartovalo její modelingovou kariéru, kvůli které se přestěhovala a žije v New Yorku. Na radu svého agenta si nechala obarvit vlasy na platinovou blond, díky čemuž se dostala do širokého povědomí. Byla hvězdou kampaní pro Chanel, Tom Ford a DKNY, předváděla na přehlídkách nespočtu designérů a pokryla titulní stránky mnoha magazínů včetně Harper’s Bazaar, V, Interview, Vogue Korea, Vogue Japonsko, Wonderland, Numero a dalších. Díky její vtipné a působivé prezentaci na sociálních sítích, zejména Instagramu, má velkou a stále se rozrůstající základnu fanoušků a následovatelů.

O značce Redken 5th Avenue

Redken 5th Avenue je značkou profesionálních barev na vlasy, vlasové péče a stylingu. Zaměřuje se na inspirativní vzdělávání, vývoj průlomových produktů a neustálý přísun podnětů pro podporu kreativity kadeřníků a stylistů. Redken je ve středu aktuálního dění, přítomný na Fashion Week v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, vzbuzuje v lidech zájem, udává tempo, přináší nejmodernější trendy ve vlasovém průmyslu.

Zdroj obrázků: Redken

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník