Redken přichází s novým stylingem Signature Look, který nám i doma umožní vlasy upravit jako v kadeřnickém salonu. Seznamte se se třemi novými produkty.

Signature Look od Redken – upravte své vlasy i doma jako profesionálové!

Redken přichází s novým stylingem Signature Look, který nám i doma umožní vlasy upravit jako v kadeřnickém salonu. Seznamte se se třemi novými produkty.

Nový stylingová řada Signature Look od Redken chce být náš osobní hairstylista 24/7 – 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Slibuje, že díky ní si můžeme i doma vlasy upravit stejně, jako když nám je dělají kadeřníci v salonu. Styling Signature look od Redken obsahuje tři produkty: sprej s matným efektem Wind blown 05, slaný sprej dodávající texturu a objem Fashion waves 07 a provzdušňující objemový gel Ruffle up 14. Jak s nimi pracovat vás naučí Redken specialisté: Miroslava Hajdová a Jakub Kolařík.

Redken přichází s novým stylingem Signature Look, který nám i doma umožní vlasy upravit jako v kadeřnickém salonu. Seznamte se se třemi novými produkty.

Na jaké vlasy je který styling Signature look od Redken vhodný?

Jak používat Signature Look radí Miroslava Hajdová, Redken Artist, Color and design specialist

Ruffle up14 z řady Signature Look je na vlasy, které potřebují plnost a objem. Přípravek je zpevní bez zatížení a je dobře aplikovatelný na suché i mokré vlasy.

Fashion Waves 07 z řady Signature Look je přípravek vhodný na přirozeně vlnité vlasy. Podpoří jejich vlnitost a zároveň je velmi dobře zpevní. Vlasům, které jsou rovné a bez objemu, dodá texturu a plnost. Zanechává je přirozeně matné bez uměle vypadajícího lesku a dodá jim sexappeal.

Wind blown 05 z řady Signature Look – u něj Miroslava Hajdová říká, že jej miluje! Je ideální na čerstvě vyfoukané vlasy, které chcete podpořit v přirozenosti, objemu, pevnosti či street look stylu. „Je prostě absolutně geniální!“ Hovoří o produktu Redken Artistka Miroslava Hejdová.

Fashion waves 07 z řady Signature Look je přípravek vhodný na přirozeně vlnité vlasy
Wind blown 05 z řady Signature Look – ideální přípravek na čerstvě vyfoukané vlasy
Ruffle up14 z řady Signature Look je na vlasy, které potřebují plnost a objem.

A jak používá stylingovou řadu Signature Look Jakub Kolařík, Redken Artist, Color specialist?

Já osobně mám z řady Signature Look nejraději Wind blown 05. Je ideální na jemné vlasy, které prostě neumí slepit. Produkt je lehký a má příjemnou a svěží parfemaci, která mě mile překvapila. Používám ho na suché vlasy.

Fashion waves 07 je jemný „sea salt spray“ nejen pro vlnité vlasy. Doporučil bych ho pro všechny vlasy, pro které jsou pěny moc těžké. Je ideální v kombinaci s produktem Fashion work 12. Používám ho do vlhkých vlasů pro texturu a objem. Nelepí.

Ruffle up 14 pro mě lépe funguje ve vlhkých jemnějších vlasech, používám ho, když nepotřebuji tak silnou fixaci.

Zdroj obrázků: Redken

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník