Hledáte originální kousky do svého šatníku? Značka SHOKO se pyšní označením handmade a za dobré ceny nabízí skutečné módní originály.
Hledáte originální kousky do svého šatníku? Značka SHOKO se pyšní označením handmade a za dobré ceny nabízí skutečné módní originály.

SHOKO: Notná dávka originality pro váš šatník

Hledáte originální kousky do svého šatníku? Móda značky SHOKO se pyšní označením handmade a za dobré ceny nabízí skutečné módní originály.

Možná to dost dobře znáte i vy sama. Nakoupíte si spoustu krásného oblečení s přesvědčením, že je opravdu originální. Jenže… Najednou zjistíte, že ty samé kousky, které jste si s takovou chutí zakoupila, má spousta žen ve vašem okolí. Pravá originalita? Ta rázem úplně vyprchala. Proč to ale vzdávat, když se v módním světě nachází ještě spousta možností, jak být originální v tom pravém slova smyslu?

Skutečná cesta k originalitě

Pokud hledáte skutečnou cestu, jak po módní stránce vyniknout bezbřehou originalitou, pak se nebojte vsadit na netradiční značku SHOKO, která je ve světě značek příjemným osvěžením. Značka SHOKO totiž není jen další značka, která se jako originální pouze tváří. Ona originální opravdu je a to ve všech směrech. A taková zcela snadno můžete být i vy.

Móda SHOKO vnese do vašeho šatníku skutečnou originalitu.
Móda SHOKO vnese do vašeho šatníku skutečnou originalitu.

SHOKO: Unikátní ve všech směrech

Říkáte si, v čem vlastně spočívá originalita značky SHOKO? Je to docela jednoduché. Unikátní značka s řeckými kořeny se totiž může pyšnit titulem handmade, tedy poctivou ruční výrobou. To ale určitě není všechno. Nemalý podíl na jejím nenapodobitelném vzhledu má především fantazie kreativních designérů, kteří jdou s dobou a umí si s módou zajímavě pohrát. Značka SHOKO je tvořena lidmi, kteří módu skutečně milují a do její tvorby se snaží dávat všechno. A nutno uznat, že to na všech kouscích je opravdu znát.

VIDEO: Svět podle značky SHOKO

Splní vaše očekávání

Do detailů promyšlené dámské oblečení z dílny značky SHOKO splní vaše očekávání a to nejen ve smyslu originality. Je totiž kvalitní, nápadité, nadčasové, zajímavé a pohodlné, že jej nebudete chtít ani odložit. Každý design je řešený tak, aby dokonale lichotil všem ženám. Jinak tomu není ani v případě střihu, který vám zrovna tak bude nadmíru slušet. Dokonce ani nezáleží na tom, kolik vám je, jakou máte postavu nebo kterému stylu dáváte přednost. Značka SHOKO se vám vždy plně přizpůsobí a k tomu vás ve všech okamžicích náramně ozdobí. Věřte, že budete spokojená.

SHOKO mánie vás postihne bez ohledu na váš věk či postavu. Značku si musí oblíbit skutečně každý.
SHOKO mánie vás postihne bez ohledu na váš věk či postavu. Značku si musí oblíbit skutečně každý.

Pestrá móda pro každý den

Oceníte na ní také její pestrost, díky které můžete každý den vytvořit opravdu zajímavé outfity, s nimiž okouzlíte celé své okolí. Zářit s ní můžete každý den a přitom pokaždé jinak. Do svého šatníku si můžete vybrat netradiční dámské halenky, působivé mikiny, lehké svetříky a nejenom to.

Řecká značka SHOKO je součástí sortimentu oblíbeného módního e-shopu MARY Fashion.
Řecká značka SHOKO je součástí sortimentu oblíbeného módního e-shopu MARY Fashion.

Zaujala vás značka SHOKO, že už teď se těšíte, až se s ní budete moct chlubit ve svém šatníku? Nemusíte o ní jenom tajně snít, klidně už za pár dní se může hřát u vás doma. Značka SHOKO se totiž naštěstí objevila už i u nás a to exkluzivně v módním obchodě MARY Fashion. Tak na nic nečekejte, originální oblečení jde vždycky na dračku :-)

Zdroj obrázků: MARY Fashion – značka SHOKO

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník