Možná, že i vy patříte mezi ty, komu ke koruně kráse – k nádherným vlasů, pomáhají produkty Kérastase. Pojďte se se seznámit z mužem, díky kterému tady značka Kérastase je.

Francois Dalle, výkonný ředitel L`Oréal Group a zakladatel Kérastase, byl nástupcem Eugena Schuellera, zakladatele společnosti L’Oréal URL: http://www.loreal.com/. Francois Dalle od roku 1957, během 27 let svého působení ve funkci výkonného ředitele, poctil tuto profesi svou vizionářskou nekompromisností. Vždy se snažil odpoutat od minulosti, bojoval se zaběhanými zvyklostmi uvnitř společnosti a stejně se choval na poli vědeckých inovací. Následován mnoha vysoce kvalifikovanými a nadšenými vědeckými pracovníky zavedl na počátku 60. let ve společnosti L’Oréal moderní základní výzkum, aby vyvinul výjimečné molekuly.

Úsilí o dosažení velkých věcí nezná hranic.
Francois Dalle, L`Oréal

Francois Dalle tento základní výzkum velmi rychle uvedl do pohybu, aby posloužil novému nápadu: Kérastase. V návalu čiré kreativity navrhl a poté zprovoznil v roce 1964 tuto značku vlasové kosmetiky, značku, jejímž záměrem bylo umožnit kadeřníkům, aby rovněž nabízeli péči o vlasy. (Do té doby měli kadeřnici úspěchy hlavně v barveni vlasů a v preparacích.) Začal vznikat „klub“ kadeřníků, umělců v péči o vlasy, kteří zkusili používat hydroaktivní dvoufázový přípravek, regenerační sérum a další produkty. Kadeřníci byli hrdí na tento typ nové služby, která zvýšila jejich prestiž a ženy chtěly ještě vice.

Francois Dalle, výkonný ředitel L`Oréal Group a zakladatel Kérastase

Francois Dalle, výkonný ředitel L`Oréal Group a zakladatel Kérastase

Francois Dalle splnil jejich tužby. Nabídl jim souběžný maloobchodní sortiment určeny k prodeji v kadeřnických salonech. Způsob, jak prodloužit výjimečný okamžik péče o vlasy, jak zvýšit jeho hodnotu a pomoci ženám pochopit, že je nutno každý den pečovat o své vlasy i o sebe. Francois Dalle se zasloužil o nový druh pokroku v soukromém životě žen.

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník