Mythic Oil Sève Protectrice chrání vlasy proti teplu při úpravě žehličkou nebo kulmou. Kadeřníci L’Oréal Professionnel vám poradí, jak na to!

Přípravek na vlasy Mythic Oil Sève Protectrice od L’Oréal Professionnel je první termoaktivní olejový krém na vlasy. Olej na vlasy Sève Protectrice umí naše vlasy chránit proti teplu, kterému je vystavujeme při žehlení nebo kulmování vlasů. Na trhu je již od roku 2011 a v současné době s zákaznice našel již v 60 zemích světa.  Úžasný produkt se inspiroval kosmetickými rituály bájného Orientu a užít si jej můžeme proto i při „vlasových rituálech“ v salonech L’Oréal Professionnel, ale také doma. Mythic Oil Sève Protectrice se totiž prodává také jako produkt vlasové péče pro domácí použití. Produktová řada Mythic Oil L’Oréal Professionnel chrání také vlasy nejlepších modelek a je neoddělitelnou výbavou pro každý Fashion Week – v Paříži, v Londýně, v Miláně i v New Yorku.

Mythic Oil Sève Protectrice chrání vlasy proti teplu při úpravě žehličkou nebo kulmou. Kadeřníci L’Oréal Professionnel vám poradí, jak na to!

Mythic Oil Sève Protectrice chrání vlasy proti teplu při úpravě žehličkou nebo kulmou. Kadeřníci L’Oréal Professionnel vám poradí, jak na to!

Mythic Oil Sève Protectrice  je nová superstar v ochraně proti teplu

Časté používání přístrojů pro tepelní úpravu vlasů způsobuje jejich poškození a stres. Vlasy vypadají matně, křehce, suše a jsou nepoddajné. Proto je potřebné chránit je proti poškození teplem před použitím tepelného stylingu nebo žehličky.

Kosmetická řada Mythic Oil teď představuje Sève Protectrice, což je nový inovativní krém řady, který nabízí vysokou ochranu až do 230 °C. Mythic Oil Sève Protectrice je obohacený o olej z černého kmínu, mýtickou a dlouhodobou lékařskou ingredienci, která se tradičně používala v době faraonů, díky svým ochranným účinkům proti popáleninám od slunce. Krémová a sametová textura tohoto balzámu nabízí jedinečnou ochranu i při velmi vysokých teplotách. Vlasy jsou tak chráněné proti poškození až do již zmíněné teploty 230°C. Je to skutečně unikátní tepelná ochrana pro vlasy a neměla by mezi vaší vlasovou kosmetikou chybět.

Jak používat Mythic Oil Sève Protectrice – radí

Eva Virostková, technologická ředitelka L’Oréal Professionnel pro ČR a SR(Eva Virostková, technologická ředitelka L’Oréal Professionnel pro ČR a SR)

1. Po umytí šamponem a péči Mythic Oil vlasy přesušte ručníkem a aplikujte Sève Protectrice ve velikosti lískového oříšku do délek a do konečků.

2. Vlasy rozčešte a upravte běžným způsobem. Pokračujte v konečné úpravě – v žehlení nebo kulmování.

3. Pro perfektní finální péči aplikujte do délek a konečků vyživující olej Mythic Oil.

Mythic Oil Sève Protectrice

Doporučená cena: 389 Kč / 15,30 EUR

V ČR a v SR bude nový přípravek Mythic Oil Sève Protectrice k dostání od ledna 2015. Koupíte jej v salonech L´Oréal Professionnel.

Mythic Oil Sève Protectrice – doporučená cena: 389 Kč / 15,30 EUR

Mythic Oil Sève Protectrice – doporučená cena: 389 Kč / 15,30 EUR

Názory českých kadeřnic a ambasadorek L´Oréal Professionnel na nový produkt Sève Protectrice

03-seve-protectrice-ochrani-vase-vlasy-mechurova-marova-vavruskova

Sève Protectrice jsem si oblíbila pro jeho příjemnou konzistenci. Olej v krému, který nezatěžuje vlasy, ale krásně hydratuje a vlasové vlákno uhladí. Krém využijí všechny ženy, které si vlasy žehlí nebo foukají. Nejenom že chrání před teplem, ale má i příjemnou vůni.

Termoochranný krém Sève Protectrice slouží v první  řadě na ochranu jemných a poškozených vlasů před teplem. Používejte ho v malém množství a jen do délek. Ulehčuje tak foukání. Vlas je hezky uhlazený, hebký, lesklý a zůstává bez zatížení.

Sève Protectrice doporučuji kombinovat s celou řadou Mythic Oil. Pro kudrnaté vlasy se sklonem ke krepatění použijte kompletní řadu Mythic Oil šampon, péči, olej a na závěr termoochranný krém Sève Protectrice. Termoochranný krém vlasy nezatěžuje, právě naopak, vrstvení látek vlas více uhladí a dodá víc lesku. Pro jemné vlasy použijte jenom šampon, péči a termoochranný krém, který vlasy posilní už i na dotek.

Zdroj obrázků: L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník