Vybíráte si selfie tyč pro sebe, případně pro někoho jako dárek? Poradíme vám, na co se zaměřit při jejím výběru. Hezká barva rozhodně nestačí!

Selfíčko, jak se ve zkratce říká selfie fotografiím, neboli též autoportrétním fotografiím z mobilu, je fenoménem, který zná každý. Pomalu a jistě se i selfie tyč, která by se dala nazvat prodlouženou rukou „mobilního fotografa“ stává běžnou součástí výbavy našeho mobilního telefonu. Ať už ji vlastníte nebo ne, nejspíš oceníte pár rad, jak si z dnes poměrně široké nabídky selfie tyčí vybrat. Proč právě teď? Blíží se Vánoce a možná vám právě touto cestou našeptáme nápad na hezký dárek. Případně vám dáme pár rad, jak si vybrat takovou tyč, která vás nebude stát tolik, co váš mobil. Ne že by šlo o tak drahé zařízení či nástroj, to rozhodně ne. Ale víte jistě, že ta, kterou jste si vybrali, ev. ta, co ji máte doma, je pro váš mobilní telefon skutečně bezpečná?

Selfie tyč dnes spatří ke standardní výbavě mobilního telefonu.

Selfie tyč dnes spatří ke standardní výbavě mobilního telefonu.

Jak si vybrat selfie tyč – 5 rad pro každého nováčka

Doba, kdy selfie tyče nešly sehnat, už je naštěstí pryč. Kvalitní prodejci mobilních telefonů a příslušenství mají v nabídce řadu variant. A to nejen pokud jde o barvy, ale i materiál tyče či způsob jejího ovládaní. Na co se zaměřit, abyste nebyli zklamáni vy ani nikdo jiný, komu se selfii tyč rozhodnete věnovat?

VETTI LUXURY je luxusní kovová selfie tyč s bluetooth ovládáním v hnědé kůži.

VETTI LUXURY je luxusní kovová selfie tyč s bluetooth ovládáním v hnědé kůži.

  1. Selfie tyč musí být bezpečná: Na tyč umísťujete obvykle ne zrovna levný mobilní telefon. Tyč musí udržet samotné zařízení, navíc bezpečné musí být i upnutí telefonu na konci tyče.
  2. Výběr materiálu selfie tyče je nejdůležitější: Levné tenké plasty se snadno zlomí, ev. ohnou, zejména pokud máte těžší a větší mobil. Ideální je kovová tyč, anebo tyč z pevného plastu. Myslete taky na to, že by tyč měla být současně poměrně lehká, abyste ji bez problémů udrželi v jedné ruce spolu s na konci umístěným mobilem. Navíc příliš těžkou tyč se vám nebude chtít nosit pořád u sebe.
  3. Upevnění pro mobil má být být univerzální: To, že selfie tyč musí být umístěná bezpečně, jsme již zmínili. Myslete ale i na to, že by hlava pro uchopení mobilu měla být univerzální (vhodná pro různé velikosti mobilního telefonu), a že by se vám měl dát do ní telefon umístit bezpečně, i když je vsazený do pevného obalu.
  4. Ovládání selfie tyče – kabel či bluetooth: Při výběru ovládání tyče máte dvě možnosti. Kabelové řešení bývá obvykle levnější (ale není to podmínkou). Nevýhodou je nutnost myslet na kablík i dávat pozor, aby se vám v extrémnějších podmínkách focení neodpojil. Bluetooth je bezdrátové spojení tyče s mobilním zařízením. Nevýhodou je energetická náročnost zařízení se zapnutým bluetooth. A rovněž je tady vždy možnost vzniku technického problému, kdy prostě bluetooth z nějakých důvodů selže.
  5. Design až nakonec, ale o něj jde především: Každý z nás si chce samozřejmě vybrat selfie tyč, která mu bude perfektně ladit k mobilnímu telefonu, nebo se mu bude líbit barevně. Pokud splňuje všechna výše uvedená kritéria, je pak výběr designu už jen na vás. E-shop JHMobil.cz nabízí kvalitní selfie tyče v různých barvách za velice nízké ceny. V nabídce je například i luxusní kožená selfie tyč VETTI LUXURY, nebo selfie tyč PMP-05 advance s LED osvětlením a zrcátkem.
Selfie tyč PMP-05 advance s LED osvětlením pro 72 hodin provozu v obtížných podmínkách a se zrcátkem pro usnadnění fotografování.

Selfie tyč PMP-05 advance s LED osvětlením pro 72 hodin provozu v obtížných podmínkách a se zrcátkem pro usnadnění fotografování.

JHMobil – obaly, pouzdra, kryty i další příslušenství pro mobily

Nevíte kde koupit kvalitní sefie tyče? JHmobil.cz je specializovaným internetovým obchodem s nabídkou příslušenství a náhradních dílů pro mobilní telefony a zařízení značek Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricsson, Samsung. V nabídce nechybí ani kvalitní tyče pro vaše selfíčka. V e-shopu si vyberete rovněž obaly na mobily, případně zajímavé kryty na mobil. Nechybí ani multifunkční pouzdra na mobil, kde lze nosit třeba současně platební karty, ev. různé klubové či zákaznické karty. Právě tyto obaly na mobil jsou v poslední době velice žádané.

Selfie tyč MP-300 STANDART nejen v růžové barvě je univerzálním držákem pro pořizování selfie s maximální délkou vysunutí 100 cm.

Selfie tyč MP-300 STANDART nejen v růžové barvě je univerzálním držákem pro pořizování selfie s maximální délkou vysunutí 100 cm.

 JHMobil nabízí skladem přes 7000 produktů. Firma garantuje originalitu i kvalitu zboží a nabízí nejnižší ceny na českém trhu. A to včetně řady dalších zajímavých benefitů, jakými jsou například doprava zdarma při nákupu nad 1800 Kč a výměna zboží do 30 dnů od nákupu.

Kvalitní tyče na selfíčka koupíte v e-shopu JHMobil.cz.

Kvalitní tyče na selfíčka koupíte v e-shopu JHMobil.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník