# # Selfie kpOchs – kolekce účesů inspirována světem sociálních sítí

Klaus Peter Ochs vytvořil kolekci účesů, které mají zobrazovat sílu a krásu sociálních sítí. Je to mladistvá kolekce pro ty, kteří chtějí být vidět! 

# # Selfie kpOchs – tak nazval kadeřnický mág Klaus Peter Ochs svoji kolekci účesů inspirovanou krásou a silou sociálních médiích. Už to naznačuje, že nepůjde o žádné konzervativní líbivé účesy. Klaus Peter Ochs je považován za vizionáře a perfekcionistu a tak i svoji kolekci ušil přesně na míru dnešní době i vizím blízké budoucnosti a lidem v ní. Lidem, kteří žijí sociálními sítěmi a kteří nechtějí žít nenápadné životy, ale naopak, chtějí být vidět a prosadit se tím, že budou jiní a zajímavý.

Klaus Peter Ochs – model z kolekce účesů # # Selfie kpOchs.

Klaus Peter Ochs – model z kolekce účesů # # Selfie kpOchs.

FOTOGALERIE: Klaus Peter Ochs – kolekce účesů # # Selfie kpOchs

Kolekce účesů # # Selfie kpOchs je silně náladová, silná a rebelská, s náznakem luxusu. Neo-glam účesy v kolekci ukazují jiný pohled na krásu z hlediska vzrušujících generačních rozdílů.

VIDEO: Klaus Peter Ochs: # # Selfie kpOchs

Fotografie účesů v kolekci zobrazují fenomén takzvané selfie – tedy typu fotografického autoportrétu, který je pořízen samotným fotografovaným objektem. Sám fotím a sám se fotím. Selfie je opět fenomén dnešní doby, kdy si samy pořizujeme autoportréty, či už pomocí zrcadla nebo jen za pomoci natažené ruky. Autoportréty z webkamery, chytrých telefonů nebo tabletů jsou dalším rozvinutím myšlenky účesů, které Klaus Peter Ochs představil – „pro ty, kdo chtějí být vidět“.

Klaus Peter Ochs prezentuje svoji kolekci účesů na fotografiích zobrazující fenomén dnešní doby – autroportrétní fotografii nazývanou selfie.

Klaus Peter Ochs prezentuje svoji kolekci účesů na fotografiích zobrazující fenomén dnešní doby – autroportrétní fotografii nazývanou selfie.

  • Vlasy a účesy: Klaus Peter Ochs
  • Umělecký tým: Franco de Palma, Philipp Margraf
  • Styling: Benjamin Bout / Paris, Véronique Suchet / Paris
  • Make-up: Florent Pellet / Paris
  • Fotografie: Steve Wells / Paris, asistence Alex Jonas / Paris
  • Extensions – prodloužení vlasů: Hairdreams Haarhandels GmbH / Austria
  • Vlasová kosmetika a barvy na vlasy: Wella Professionals / Sebastian Professional

Zdroj obrázků: Klaus Peter Ochs – účesy z kolekce # # Selfie kpOchs

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník