Ukažte co umíte! Do 31. 7. 2017 se můžete přihlásit do soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – Next level 2017.
Ukažte co umíte! Do 31. 7. 2017 se můžete přihlásit do soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – Next level 2017.

Do kdy se mohu přihlásit do soutěže Kadeřník roku 2017 a jak na to?

 Ukažte co umíte! Do 31. 7. 2017 se můžete přihlásit do soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – Next level 2017.

Jste kadeřník nebo kadeřnický tým a chcete ukázat, co ve své branži dovedete? Přihlaste se do soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – Next level 2017, kterou pořádá společnost společnosti Schwarzkopf Professional. Máme pro vás odpovědi na všechny otázky, které v souvislosti se soutěží potřebujete znát.

Do kdy se mohu přihlásit do soutěže Kadeřník roku 2017?

  • Zájemci o účast v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 – Next level 2017 mohou posílat přihlášky a své práce až do 31. července 2017.
  • Rozhodně si přípravu soutěžních kolekcí nenechávejte na poslední chvíli. Právě nyní je ten správný čas pustit se do jejich přípravy. Kvalita zasílaných prací je vysoká a už jen dostat se mezi nominované je velkou prestiží.

Jaké práce mohu do soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017 poslat?

  • Musí se jednat o práce vytvořené exkluzivně pro Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 odpovídající všem soutěžním pravidlům.
  • Posílá se set 4 fotografií. K fotosetu je nutné dodat CD, na kterém jsou 4 fotografie v elektronické podobě. Formát fotografií v elektronické podobě: JPG, velikost 7–15 MB, rozlišení 300 DPI.
  • Nezapomeňte spolu se soutěžními pracemi zaslat i řádně vyplněnou přihlášku do soutěže.
  • S přihláškou je nutné současně zaplatit účastnický poplatek v soutěži. Zde pro vás máme vzor vyplněné složenky.
Vzor vyplněné složenky pro české účastníky
Vzor vyplněné složenky pro české účastníky

V jakých kategoriích mohu soutěžit a za jakých podmínek?

Objev roku 2017 / Newcomer of the Year 2017

Kategorie Objev roku 2017 je určena pro nováčky v oboru, tedy pro účastníky ve věku maximálně 21 let s praxí ne delší než 3 roky, resp. pro studenty učilišť SOU obor Kadeřník. Soutěžící se musí účastnit soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards poprvé. Soutěžící se nesmí účastnit v žádné další kategorii. Přípustné jsou dámské i pánské modely.

Kolorista roku 2017 / Schwarzkopf Professional Colourist of the Year 2017

Speciální kategorie Kolorista roku 2017, jejíž podmínkou je práce s barvami Schwarzkopf Professional. Povoleny jsou pánské i dámské modely, ale pouze jen model na fotografii. Nelze použít paruky ani příčesky. Účastník je povinen zaslat společně s kolekcí fotografické snímky, nebo snímky z polaroidu, na kterých jsou modely před barvením i s dokončeným vzhledem. Do soutěže lze zasílat pouze barevné fotografie.

Avantgarda 2017 / Avantgarde 2017

Požadavkem kategorie Avantgarda je nový kreativní účes a progresivní styling s důrazem na předvídání budoucích trendů. Přípustné jsou dámské i pánské modely. Lze použít paruky i příčesy. Každý vyhotovený účes musí být podložen ještě fotografickým snímkem nebo snímkem z polaroidu.

Dámský komerční účes 2017 / Women 2017

Požadavkem této kategorie jsou komerční, nositelné účesy, odrážející současné trendy. Pouze dámské modely. Příčesy lze použít doplňkově, ne výhradně (tedy alespoň jeden účes musí být vytvořen bez pomoci příčesů). V rámci této kategorie je volen Kadeřník roku. Tato kategorie se dělí do čtyř regionálních pod kategorií dle sídla salonu: Dámský komerční účes 2017 Praha, Dámský komerční účes 2017 Čechy, Dámský komerční účes 2017 Morava a Dámský komerční účes 2017 Slovensko.

Pánský komerční účes 2017 / Men 2017

Požadavkem kategorie Pánský komerční účes jsou komerční nositelné účesy odrážející současné trendy. Jde pouze o pánské modely. Příčesy nelze použít. Tato kategorie se nedělí do regionálních podkategorií. V rámci této kategorie je volen Kadeřník roku.

Cena tisku 2017 / Press Award 2017

Speciální ocenění Cena tisku, o které se uchází automaticky každý účastník, který zaslal do soutěže kolekci. O držiteli tohoto ocenění rozhoduje speciální novinářská porota, složená ze zástupců odborného tisku, ženského tisku  a internetových portálů se zaměřením na ženy.

Cena veřejnosti 2017 / Consumer Award 2017

Speciální ocenění Cena veřejnosti, o které se automaticky uchází každý účastník, který zašle soutěžní fotografie kolekce. Laická, náhodně sestavená porota vybírá sety, které jsou umístěny veřejně pro hlasování konečných zákazníků. O vítězi rozhodnou hlasy čtenářů časopisů a internetových portálů.

Tým roku 2017 / Team Award 2017

Speciální ocenění Tým roku, o které se automaticky uchází každý salon, za který soutěží nejméně tři účastníci, kteří vyplní v přihlášce zařazení do hodnocení. Maximální počet účastníků je šest osob za jeden salon.

Jak se mohu stát Kadeřníkem roku 2017?

Hlavní cena soutěže Kadeřník roku 2017 je speciální ocenění. Uchází se o ni soutěžní sety zaslané do kategorie Dámský komerční účes 2017 a Pánský komerční účes 2017. Do soutěže o tento titul se nijak speciálně nepřihlašujete. Titul Kadeřník roku se uděluje pouze jeden – společně pro české i slovenské účastníky soutěže.

Jak se mohu stát členem Síně slávy?

Jedná se o speciální čestné ocenění, které nesouvisí přímo s účastí v soutěži. Pravidla udělení této ceny určuje organizátor soutěže. Členem Síně slávy se automaticky stává ten účastník soutěže, který třikrát získá titul Kadeřník roku. Členství v Síni slávy automaticky vylučuje další účast v soutěži.

Kdy se budou zaslané práce do soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 vyhodnocovat?

  • Odborná a novinářská porota zasedne v srpnu 2017.
  • Nejdříve budou v termínu do září 2017 vyhlášeny nominace. V každé kategorii bude vyhlášeno 5 nominovaných. O post Kadeřníka roku soutěží všichni nominovaní v kategorii Dámský komerční účes a Pánský komerční účes. V kategorii Kadeřník roku bude vyhlášeno 5 nominovaných, kteří budou oznámeni až v průběhu samotného galavečera.

Kdy se dozvím výsledky soutěže Kadeřník roku 2017?

Výsledky budou vyhlášeny 11. listopadu 2017 na slavnostním galavečeru ve Foru Karlín v Praze.

Zdroj informací a obrázků: HDA, Blue Gekko, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník