Pražské kadeřnické studio Sanett představuje svoji déle avizovanou novou kolekci pánských účesů, která dostala název Men Power.

Prestižní český kadeřnický salon Sanett a jeho majitelka Eva Komínková, vytvořili novou kolekci pánských účesů. Je to kolekce aktuálních účesových trendů pro muže, ale také ukázka kvalitních pánských střihů, které hned tak žádným módním změnám nepodlehnou. Pánské účesy Sanett dostaly název Men Power. Pro Sanett je to první ucelená kolekce pánských účesů. Důraz je kladen nejen na pánský střih a styling, ale také na celkovou koncepci. I proto je kolekce pánských účesů Sanett rozdělena do pěti subkolekcí.

Tým kadeřnického studia Sanett představil svou první kolekci pánských účesů, která dostala název Men Power.

Tým kadeřnického studia Sanett představil svou první kolekci pánských účesů, která dostala název Men Power.

Sanett – pánské účesy Men Power

Pánské účesy Sanett / Men Power I – classy

Classy, čili nóbl, jsou první dva z účesů pánské kolekce Sanett Men Power. Jsou to ideální střihy s luxusně-elegantním stylingem pro muže, jejichž denní „uniformou“ je luxusní oblek. První pánský účes si hraje s několika délkami vlasů a především s grafickým vyholením partie nad ušima ve třech délkách. Je vidět, že to, co by se dříve pokládalo za extravagantní, lze nabídnout i jako luxusní účes pro muže, kteří potřebují působit více konzervativně. I druhý z účesů využívá kontrast délek. Tentokrát spolu kontrastují délka vlnitého pánského účesu, vyholené partie kotlet a krátký plnovous.

FOTOGALERIE: Sanett – pánské účesy Men Power I (classy)

Pánské účesy Sanett / Men Power II – street

Pánské účesy Men Power II – street ocení muži s kvalitními vlasy. Střih vlasy „umravňuje“, ale nechává jim bohatost a „nonšalanci ulice“. Z účesů je cítit inspiraci 80. až 90. lety a tak trochu reinkarnaci kultovních hudebních hvězd té doby. To se letos již jednou majitelce salonu a prestižní české kadeřnici Evě Komínkové povedlo, když za svůj účes inspirovaný kultovním Depeche Mode získala ocení v soutěži Denim Code Matrix.

FOTOGALERIE: Sanett – pánské účesy Men Power II (street)

Pánské účesy Sanett / Men Power III – elegant

Pro muže zakládající si na své eleganci je určena třetí dvojice nových účesů Men Power od Sanett. Dva krátké střihy ukazují, že také pro pánský účes je dnes důležitým třetím rozměrem lesk vlasů. Kvalitní péče o vlasy i styling dokážou vlasy rozzářit a i bez extravagantního rozčepýření jim dodat optický objem. Podobně, jak je to zřejmé z uhlazené elegance brunet a blond pánského elegantního účesu v nové kolekci Sanett.

FOTOGALERIE: Sanett – pánské účesy Men Power III (elegant)

Pánské účesy Sanett / Men Power IV – rough

Pro muže s vlastním názorem na svět a s vyhraněnými prioritami vytvořilo kadeřnické studio Sanett svoji čtvrtou sérii účesů. Oba pánské účesy jsou vystříhané nad ušima a důraz je kladen na vrchní partii vlasů. Účesy tak dostaly stylový look, ale současně dokonale pohodlný střih. Studenti, muži s uměleckým duchem i každý muž, který si užívá ve velkém svoji životní fázi svobody, je dokonalým kandidátem na jeden z těchto účesů.

FOTOGALERIE: Sanett – pánské účesy Men Power IV (rough)

Pánské účesy Sanett / Men Power V – casual

Ležérní a neformální je poslední, tentokrát trojice účesů. Casual pánské účesy od Sanett mají šmrnc nedbalé elegance, kterou ocení skutečně každý bez rozdílu věku i pracovních aktivit. Či už nosíte běžně džínsy, nebo jste „límečkový typ“, či dokonce „kravaťák“, casual styl pánského účesu nic nepokazí. Dejte najevo, že se neberete příliš vážně a že ve svobodomyslnosti vašeho myšlení se ukrývá vaše nejsilnější stránka.

FOTOGALERIE: Sanett – pánské účesy Men Power V (casual)

Tým kadeřnického studia Sanett

Tým kadeřnického studia Sanett – zleva Veronika Malotínová, majitelka salonu Eva Komínková a Patrik Hagara

Tým kadeřnického studia Sanett – zleva Veronika Malotínová, majitelka salonu Eva Komínková a Patrik Hagara

Kontakt a adresa kadeřnického salonu Sanett

Kadeřnické studio SANETT

Studentská 5, 160 00 Praha 6 – Dejvice 

Otevírací doba:           

Po-Pá: 9:00-20:00

So: 9:00-14:00 (pouze na objednání)

Web: www.sanett.cz

Realizační tým

Kadeřník: tým Sanett – Eva Komínková, Veronika Malotínová, Patrik Hagara

Make-up: Lenka Hanušková

Fotografie: Lucie Maršíková

Oblečení: pánská kolekce Marks&Spencer

Zdroj obrázků: Sanett

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník