Parfém na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume vlasy provoní a současně je chrání před UV zářením, statickou elektřinou, hydratuje a dodává zdravý lesk. 

Švédská značka prémiové profesionální vlasové kosmetiky SACHAJUAN přichází s novinku Protective Hair Perfume. Tento parfém na vlasy je víceúčelovou jemnou vůni pro vlasy, která kromě toho, že vlasy provoní, nabídne vlasům řadu dalších užitečných služeb.

SACHAJUAN Protective Hair Perfume okamžitě osvěžuje vlasy jemnou vůní typickou pro všechny vlasové přípravky SACHAJUAN. Současně ale o vlasy pečuje. Hydratuje je, redukuje statickou elektřinu, dodává vlasům zdravý lesk a chrání vlasy před UV zářením. Vlasy jsou tak připravené na pobyt na slunci i za extrémnějších teplot, atraktivně se lesklou a jsou díky redukci statické elektřiny mnohem poslušnější a lépe drží v účesu.

SACHAJUAN Protective Hair Perfume vlasy provoní, dodá jim lesk a současně vlasy chrání před volnými radikály, UV zářením a statickou elektřinou.

SACHAJUAN Protective Hair Perfume vlasy provoní, dodá jim lesk a současně vlasy chrání před volnými radikály, UV zářením a statickou elektřinou.

Aroma ochranného vlasového parfému SACHAJUAN Protective Hair Perfume se řadí mezi sofistikované květinové ovocné vůně. Podobně jako u klasických parfémů ucítíte v prvních okamžicích osvěžující ovocné aroma liči, zeleného jablka a ananasu. Ve střední části vás okouzlí elegantní vůně šťavnaté broskve, růže, hyacintu a ylang ylang. Samotný základ tvoří kandované meruňky, pačuli, cedrové dřevo a bílé pižmo.

Parfém na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume

  • Hlava: liči, zelené jablko, ananas
  • Srdce: šťavnaté broskve, růže, hyacint, ylang ylang
  • Základ: kandované meruňky, pačuli, cedrové dřevo, bílé pižmo
Složení parfému na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume

Složení parfému na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume

SACHAJUAN Protective Hair Perfume jako mnohostranný přípravek nepůsobí pouze proti poškození vlasů volnými radikály, ale také obsahuje nejnovější technologii eliminující nežádoucí pachy za použití extraktu z přírodního citrusového oleje, který uzavírá nepříjemný odér a rozbíjí jeho molekuly, čímž dosahuje efektu dokonale osvěžených vlasů.

Vlasový parfém SACHAJUAN byl navržen speciálně pro použití na vlasech, jeho složení je však natolik jemné, že jej lze použít také jako osvěžující tělovou mlhu.

Jak správně používat parfém na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume

  • Nastříkejte na suché vlasy pro okamžité osvěžení.
  • Aplikaci opakujte dle potřeby.

Cena SACHAJUAN Protective Hair Perfume: 50 ml / 920 Kč

Kosmetiku SACHAJUAN a parfém na vlasy SACHAJUAN Protective Hair Perfume koupíte v kadeřnictvích Bomton.

Zdroj obrázků: SACHAJUAN, Bomton

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník