Regenerační kúra pro vlasy SACHAJUAN
Regenerační kúra pro vlasy SACHAJUAN

SACHAJUAN kosmetika – po letním horku potřebují naše vlasy regeneraci

Česká ambasadorka švédské značky profesionální vlasové kosmetiky SACHAJUAN Markéta Čistá ze salonu Bomton Loft Brumlovka radí, jak pečovat o vlasy po létě.

Švédská vlasová kosmetika SACHAJUAN umí našim vlasům po létě dodat regenerační péči, kterou akutně potřebují. Jak na to? „Po létě, kdy jsou vlasy vysušené a zcitlivělé, abyste se měli zaměřit na jejich hloubkovou výživu a regeneraci. K tomu vám pomůže vhodně zvolená pečující vlasová kosmetika. Mým oblíbeným produktem pro hloubkovou hydrataci je intenzivní vlasová kúra SACHAJUAN Hair Repair s technologií Ocean Silk pro poškozené a namáhané vlasy,“ radí Markéta Čistá ze salonu Bomton Loft Brumlovka. „Kúra intenzivně podporuje regeneraci buněk, dodává vlasům vitalitu a sílu a zbavuje je krepatosti. To vše v jediném kroku! Její dlouhodobý účinek zanechává vlasy snadno upravitelné a s hedvábným, zdravým leskem. Kúru SACHAJUAN Hair Repair použijte na umyté vlasy, do kterých vmasírujte přiměřené množství a nechejte 5 až 10 minut působit. Poté důkladně opláchněte. Velmi jednoduché a zároveň velmi efektní!“ Dodává celý návod na to, jak své vlasy pomocí kosmetiky SACHAJUAN zregenerovat, Markéta Čistá.

Kúra na poškozené vlasy 250 ml, Hair Repair. Doporučená cena: 700 Kč.
Kúra na poškozené vlasy 250 ml, Hair Repair. Doporučená cena: 700 Kč.

Noční regenerační kúra pro vlasy SACHAJUAN – pečuje o vaše vlasy, zatímco spíte!

Dalším tipem nejen pro podzimní měsíce je noční regenerační kúra SACHAJUAN Over Night Hair Repair s gelovou texturou, která pečuje o vlasy, zatímco vy spíte. Tento skvělý vlasový přípravek z řady kosmetiky SACHAJUAN se hodí pro zvýšení pružnosti vlasů a jejich posílení. Obsahuje vysokou koncentraci technologie Ocean Silk. V jejím složení najdete hned dvě skvělé ingredience, dva druhy mořských řas – červenou řasu Rhodophycea a puchratku kadeřavou, léčivou červenou řasu Chondrus Crispus rostoucí na skalnatém pobřeží Atlantského oceánu. Řasy dodávají vlasům přírodní stopové prvky a minerály a opravdu důkladně pečují o vlasové vlákno. Rhodophycea proniká do vlasového vlákna a posiluje jej zevnitř. Puchratka kadeřavá neboli Chondrus Crispus vlasy zvlhčuje a přidává na lesku zvenčí. SACHAJUAN Over Night Hair Repair aplikujte před spaním do konečků vlasů a nechejte jej účinkovat. Tento produkt je výjimečný tím, že po dobu vašeho spánku pracuje a vy se probudíte se zacelenými a lesklými konečky.

Noční regenerační kúra 100 ml Over Night Hair Repair. Doporučená cena: 920 Kč.
Noční regenerační kúra 100 ml Over Night Hair Repair. Doporučená cena: 920 Kč.

Zdroj obrázků: kosmetika SACHAJUAN, Bomton

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník