Hledáte rychlé účesy pro dlouhé vlasy, které zvládnete samy za pár minut a bez pomoci kadeřníka? Podívejte se na čtyři sváteční tipy!

Čtyři sváteční účesy jako rychlé účesy pro dlouhé vlasy – zkuste je! Dva účesy na hnědé vlasy a dva na blond vlasy – ale v tomto případě na barvě nezáleží a můžete je klidně prostřídat. Jsou to přesně ty účesy, které zvládnete na poslední chvíli. Třeba o svátcích, kdy celý den kmitáte kolem hrnců a pak na poslední chvíli chcete vypadat dobře. Stojíte před zrcadlem a přemýšlíte, co se sebou provést. Každý z těchto rychlých účesů pro dlouhé vlasy zvládnete během pěti minut. Tak se na ně pojďte podívat.

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy jako sváteční účesy na poslední chvíli. Zvládnete je také!

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy jako sváteční účesy na poslední chvíli. Zvládnete je také!

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – čtyři sváteční tipy

Drdol s čelenkou

Drdoly jsou obecně považovány za jednoduché a rychlé účesy pro dlouhé vlasy. Tentokrát jej navíc ozdobte čelenkou, která je módní a dokáže účes rychle a snadno osvěžit. Čelenka do vlasů pro slavnostní příležitosti by měla mít slavnostnější ráz, takže s čirým plastem, ale ani ze šátkem ve stylu „sličné uklízečky“ si nevystačíte. Čelenku ale můžete zfalšovat a místo ní si do vlasů připnou šperk v podobě náhrdelníku, perel nebo masivnějšího řetízku.

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – zkuste sváteční drdol s čelenkou!

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – zkuste sváteční drdol s čelenkou!

Francouzský cop

Dalším rychlým účesem je francouzský cop. Pokud nevíte jak na něj, podívejte se na náš návod na francouzský cop. Můžete samozřejmě zkusit i složitější a na čas náročnější rybí cop, ale vycházíme z toho, že spěcháme a potřebujeme rychlý účes a ne postávat hodinu před zrcadlem! Pro oživení můžete francouzskému copu přidat trochu retro nádech 60. let a na vrchu hlavy ještě před začátkem pletení vlasy vypodložit podložkou na drdoly.

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – zapleťte si francouzský drdol s retro nádechem!

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – zapleťte si francouzský drdol s retro nádechem!

Drdol jako obří vlna

Ze čtyř účesů pro sváteční příležitosti je tento nejnáročnější pokud jde o zručnost. K vytvoření účesu potřebujete zpevňující styling, nejlépe podložku na vlasy sloužící také pro drdoly a žehličku na vlasy. Vlasy nejdříve vyrovnejte. Na temeno hlavy upevněte podložku a přes ní veďte vlasy, které pod ní na opačné straně zahněte a pevně uchyťte vlásenkami. Jeden velký pramen nechte volný a natočte jej žehličkou na vlasy nebo kulmou do podoby velké vlny. Tu na konci opět neviditelně upevněte vlásenkou.

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – drdol jako obří vlna

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – drdol jako obří vlna

Minicopánek s vánoční mašlí

Poslední sváteční účes ze série rychlých účesů pro dlouhé vlasy zvládnete opět bez problémů a snadno, Upleťte si krátký copánek jenom z části vlasů po straně hlavy a ten pak svažte spolu s ostatními vlasy do nízko posazeného a na hlavě volného copu. Nezapomeňte na slavnostní mašli z vánoční stuhy. Třeba ve stejném stylu, v jakém jste letos balila vánoční dárky.

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – minicopánek s vánoční mašlí

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy – minicopánek s vánoční mašlí

Rychlé účesy pro dlouhé vlasy

Vlasy: Saint Alague Artistic Team

Název kolekce účesů: Exceptions Collection – Hairstyles for the Holiday Season

Zdroj obrázků: účesy Saint Alague

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník