Podívejte se na videonávod, jak si uplést rybí cop. I když vám třeba až doposud postup nebyl zcela jasný, podle videa si jej snadno upletete.

Pořád nevíte, jak si správně uplést rybí cop? Podívejte se na videonávod, který připravil Salon Petry Měchurové. Senior hairstylistka salonu, Lenka Hajšová, v něm vysvětluje krok za krokem, jak dokonalý rybí cop s duší nedbalé elegance uplést. Rozhodně nejde o obyčejný cop. Právě vzdušnost a zdánlivá ledabylost dělá tento účes postavený na rybím copu netradičním a unikátním.

Lenka Hajšová ze Salonu Petry Měchurové vysvětluje, jak si uplést rybí cop.

Lenka Hajšová ze Salonu Petry Měchurové vysvětluje, jak si uplést rybí cop.

Jak si uplést rybí cop – komentovaný videonávod krok za krokem

Podle Lenky Hajšové najde rybí cop uplatnění jako plesový účes, ale i jako jednoduchý účes pro běžný den nebo pro sportování. Vždyť nejen na plesy, večírky a jiné společenské události chceme vypadat dokonale. Někdy chceme vyrazit krásná do práce nebo do školy, jindy se parádíme před tím, než si jdeme zacvičit více, než když vyrážíme do divadla. Příležitost vypadat skvěle se najde vždy a rybí cop je úžasným řešením. Podívejte se na videonávod, jak si uplést rybí cop. Pokud preferujete postup ve fotografiích a chcete si o tomto rybím copu přečíst více, podívejte se na předchozí článek.

VIDEO: Rybí cop

Lenka Hajšová se při tvorbě účesu inspirovala antikou, pohádkovým světem i legendami. Rybí cop se hodí pro dlouhé vlasy, ale upletete jej i z polodlouhých vlasů. Krásně doplní večerní šaty a když jej dozdobíte šperky nebo květinami, uplatní se i jako svatební, nebo třeba jen získá ještě větší dávku luxusu.

Zdroj obrázků: video Salon Petra Měchurová – Academy Lab

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník