Robert Starý představuje svoji kolekci pánských účesů MOONWALK se kterou se probojoval do finále prestižní soutěže AIPP Awards 2016/2017.

Povedené pánské vlasy v kolekci Robert Starý MOONWALK jsou nejen skvělou inspirací po podzim/zimu 2016/2017, ale i kandidátem na to, stát se celosvětově nejlepší pánskou kolekcí účesů letošního roku. Robert Starý je s ní totiž letos již papáte nominován mezi nejlepšími světové kadeřníky. Je totiž opět jedním  finalistů prestižní kadeřnické soutěže AIPP – tedy Světové asociace odborného kadeřnického tisku. Jak Robert Starý a jeho kolekce v silné mezinárodní konkurenci uspěje se dozvíme již v průběhu září.

Účesy pro muže z kolekce Robert Starý MOONWALK.

Účesy pro muže z kolekce Robert Starý MOONWALK.

Soutěž AIPP je kadeřnická a současně s kadeřnickým uměním spojená fotografická a video soutěž, kterou organizuje Mezinárodní asociace profesionálních kadeřnických magazínů (International Professional Hairdressing Magazines Association). V soutěži se hodnotí nejen samotné účesy, ale i estetické a umělecké podání jejich prezentace. Letošního ročníku soutěže AIPP 2016-2017 se účastníkem 679 přihlášených kolekcí z 32 zemí světa. Proto už jen dostat se mezi nominované je skutečným úspěchem. Zejména, když se to někomu podaří již popáté – tak jako Robertu Starému.

Tipy na nové pánské účesy pro podzim/zima 2016/2017 – inspirujte se pánskými vlasy z kolekce Robert Starý MOONWALK.

Tipy na nové pánské účesy pro podzim/zima 2016/2017 – inspirujte se pánskými vlasy z kolekce Robert Starý MOONWALK.

Kolekce účesů Robert Starý MOONWALK – pánské vlasy s důrazem na přirozenost

Kolekci účesů Roberta Starého MOONWALK definuje lehkost, vzdušnost a důraz na přirozenost. Ať už v krátkém či delším střihu pánské vlasy nejsou spoutány, uhlazeny nebo zastřiženy do rovna, ale přirozeně se vlní a vytváří uvolněný dojem.

Pro prezentaci své účesové kolekce zvolil Robert Starý iluzi měsíční krajiny a minimalistický styling. Vše podtrhuje černo-bílé provedení fotek.

Robert Starý: MOONWALK

Pohybují se tiše měsíční krajinou, kde není nikdo a nic. Obklopuje je jen světlo.
V bílém písku hledají sebe sama.
Přivál je sem vítr, který ještě cítí ve vlasech.
Nebo je to všechno jen iluze?

GALERIE: Robert Starý – kolekce pánských účesů MOONWALK

O kolekci účesů
  • Vlasy: Robert Starý
  • Foto: Petr Jandera
Inspirace pro pánské vlasy pro podzim 2016 a zimu 2017 v kolekci Robert Starý MOONWALK.

Inspirace pro pánské vlasy pro podzim 2016 a zimu 2017 v kolekci Robert Starý MOONWALK.

Salón Robert Starý

Kadeřnický Salón Robet Starý existuje od 1. prosince 2008. Prioritou všech zaměstnanců je individuální přístup k zákazníkovi. Hlavním cílem není vytvořit pouze nový účes, který by byl módním trendem, ale zapojit také životní styl, rysy tváře, typ vlasů klienta a v neposlední řadě i jeho přání. Práce celého týmu je oceňována nejen množstvím spokojených zákazníků, ale také v rámci nominací a ocenění na předních kadeřnických soutěžích v ČR i v zahraničí (v mezinárodní soutěži AIPP Paris již 5 nominací v top desítce, a v rámci Czech & Slovak Hairdressing Awards celkem 34 nominací a 10 vítězství).

Robert Starý se vedle každodenní kadeřnické práce věnuje především trenérské a školitelské činnosti. Zároveň několikrát do roka vytváří vlastní kolekce, spolupůsobí na módních přehlídkách a fotografování pro módní návrháře v České republice i v zahraničí. V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend působí jako koordinátor týmu kadeřníků. V letech 2007 a 2008 pracoval pro značku TIGI, kde byl jejím ambasadorem. Od května 2014 je hlavním školitelem značky KEVIN.MURPHY pro ČR a SR.

Zdroj obrázků a informací: Alžběta Schmidová, Salón Robert Starý

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník