Pánská kolekce účesů Robert Starý – Go! se dostala mezi mezi nejlepší účesy kadeřnické soutěže AIPP Awards. Podívejte se na účesy z této kolekce.

Český kadeřník Robert Starý se zařadil mezi další úspěšné kadeřníky, kteří sklízí úspěchy na mezinárodních kadeřnických soutěžích. Se svojí kolekcí účesů Go! se Robert Starý dostal mezi nominace v kategorii nejlepší pánský účes (Best Men) prestižní světové soutěže AIPP Awards 2014-2015. Kadeřnickou, fotografickou a prezentační soutěž organizuje Mezinárodní asociace profesionálních kadeřnických magazínů (International Professional Hairdressing Magazines Association). Letos bylo do soutěže AIPP Awards přihlášeno 561 kolekcí účesů z 34 zemí světa a dostat se mezi nominace je obrovským úspěchem.

Robert Starý představuje svoje pánské účesy z kolekce Go!, se kterou se dostal mezi nominace v kategorii nejlepší pánský účes (Best Men) prestižní světové soutěže AIPP Awards 2014-2015.

Robert Starý představuje svoje pánské účesy z kolekce Go!, se kterou se dostal mezi nominace v kategorii nejlepší pánský účes (Best Men) prestižní světové soutěže AIPP Awards 2014-2015.

Robert Starý – Go!

Robert Starý ve své úspěšné Go! kolekci vytvořil osm pánských účesů. Chvílemi máte pocit, že vidíte inspiraci minulostí a historií, po chvilce nabýváte zcela opačný pocit a zdá se vám, že naopak inspirací byly vize budoucnosti. Minimalismus dělá účesy nadčasovým a praktickými, Robertovy módní dovednosti zas účesům vdechly hypermodernost a mladistvost. Mladí muži s účesy Roberta Starého jakoby získali duši bojovníka. Stylizované fotografie připomínají bojovníky Gendai budó. Stejně tak jako bojovníci tohoto moderního japonského bojového umění, i kluci s Robertovými účesy se vydávají na „moderní cestu boje“. Kolekce Robert Starý – Go! není jen o novém střihu, ale o zušlechtění celé osobnosti jejího nositele. A Robert posílá mladé muže s duší bojovníka žít svůj vlastní život.

O velice povedený styling fotografií v kolekci pánských účesů se postarala módní designérka a stylistka Eva Brzáková, která s Robertem Starým nespolupracuje poprvé. Autorem fotografií je mezinárodně proslulá dvojice Rene&Radka.

Kolekce Robert Starý – Go!

Salón Robert Starý

Salón Robert Starý existuje od 1. prosince 2008. Najdete jej v Praze a kromě Roberta v něm potkáte celý tým profesionálních kadeřníků. Prioritou všech zaměstnanců je individuální přístup k zákazníkovi. Hlavním cílem není vytvořit pouze nový účes, který by byl módním trendem, ale zapojit také životní styl, rysy tváře, typ vlasů klienta a v neposlední řadě i jeho přání. Práce celého týmu je oceňována nejen množstvím spokojených zákazníků, ale také v rámci nominací a ocenění na předních kadeřnických soutěžích v ČR i v zahraničí.

Kolekce Robert Starý – Go! není jen o novém střihu, ale o zušlechtění celé osobnosti jejího nositele. A Robert posílá mladé muže s duší bojovníka žít svůj vlastní život.

Kolekce Robert Starý – Go! není jen o novém střihu, ale o zušlechtění celé osobnosti jejího nositele. A Robert posílá mladé muže s duší bojovníka žít svůj vlastní život.

Robert Starý se vedle každodenní kadeřnické práce věnuje především trenérské a školitelé činnosti. Zároveň několikrát do roka vytváří vlastní kolekce, spolupůsobí na modních přehlídkách a fotografování pro módní návrháře v České republice i v zahraničí. V letech 2007 a 2008 pracoval pro značku TIGI, kde byl jejím ambasadorem. Od května 2011 začal pracovat pro firmu Schwarzkopf Professional a do března 2014 byl ambasadorem barvy Schwarzkopf pro Českou a Slovenskou republiku.

Adresa: Salón Robert Starý

Salón Robert Starý

Politických vězňů 8

Praha 1

Tel: +420 736 665 026

Zdroj obrázků: kolekce pánských účesů Robert Starý – Go!, foto Rene&Radka

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník