Rezervační systém 4fitness – nejen pro fitness centra!

Rezervační systém 4fitness – nejen pro fitness centra!

Každý dnes touží zlepšit svůj životní styl a sportoviště praskají ve švech. I to vaše? V tom případě víte, že kvalitní rezervační systém je základ!

Vlastníte fitness, pořádáte třeba taneční či jiné kurzy, provozujete posilovnu, tenisové či squash kurty nebo jiné sportovní zařízení? V to případě se bez kvalitního rezervačního systému neobejdete! Není nic horší než chaos v rezervacích. Jakmile je provoz větší, či zaměstnanci méně spolehlivý, může tento chaos snadno nastat.. Tomu se snadno vyhnete, pokud máte kvalitní rezervační systém, jakým je 4fitness.

4fitness je moderní rezervační systém, který nemusíte složitě budovat, ale snadno si jej pronajmete. Měsíční platba za pronájem rezervačního systému určitě zaujme každého, kdo nechce investovat do budování vlastního, ale systém si třeba jen vyzkoušet, nebo si náklady na provoz rezervačního systému rozložit do příjemných měsíčních plateb.

4fitness je kvalitní online rezervační systém nejen pro fitnesscentra!
4fitness je kvalitní online rezervační systém nejen pro fitnesscentra!

4fitness je chytrý rezervační systém jaký tady ještě nebyl!

Už nebudete muset vyřizovat každodenní telefonáty či e-maily a pořád tam a zpátky přeplánovávat lekce či rezervace klientů, nebo je dolaďovat s časem školitelů a trenérů. Online rezervační systém 4fitness se zákazníky vykomunikuje vše sám. Zákazník vidí volné termíny a sám si z nich vybere – lekce, volné termíny v halách i na kurtech. Výhodou je, že systém je dostupný 24 hodin denně a zákazník tak není při rezervaci vázán na otevírací hodiny.

Uživatelské prostředí rezervačního systému je velice přívětivé jak pro majitele firmy či sportovního zařízení, tak pro samotné zákazníky. Rezervační systém 4fitness je vlastně přehledný a chytrý kalendář. Přesněji řečeno, sestava libovolného množství kalendářů. Každý kalendář může představovat jednu z vámi nabízených aktivit nebo jednu konkrétní místnost. Přesně tak, jak jste zvyklí, si můžete tyto kalendáře i pojmenovávat. A tak si fitness centrum může vytvořit třeba kalendáře s názvy podle sálů a místností: například Jóga, Spinning, Squash nebo Tenisový kurt. Ale můžete si založit i libovolné množství rezervačních kalendářů podle aktivit, kterým se vaše sportovní centrum věnuje: například opět jóga, zumba, pilates, body form, trampolíny a pod. Samozřejmé je pak to, že pokud jde o aktivitu s trenérem či cvičitelem, může si zákazník udělat rezervaci nejen k danému času a aktivitě, ale jelikož vidí v rezervačním kalendáři i jméno cvičitele či trenéra, tak si vybrat i podle těchto svých preferencí.

Online rezervační systém 4fitness umí pracovat se zákaznickými kartami.
Online rezervační systém 4fitness umí pracovat se zákaznickými kartami.

Nechte zákazníky za rezervaci zaplatit!

Zbavte se zákazníků, kteří si rezervují váš čas, prostor nebo lidi a pak na lekci či cvičení nepřijdou! Rezervační systém 4fitness má implementovaný v Česku velice oblíbený a zákazníky využívaný systém plateb GoPay. Díky němu můžete dát svým klientům možnost platit jednotlivé lekce, kupovat si permanentky nebo si dobíjet kredity online.

Pokud systém kreditů ještě nemáte vybudovaný, nevadí. Potřebujete k tomu jenom začít využívat rezervační systém, který si s dobíjení kreditů vašich zákazníků snadno poradí. Stejně tak, jako s permanentkami. Aplikace 4fitness vám umožní vytvořit systém permanentek, kde každá má svoji platnost, informaci o aktivitě, na kterou se vztahuje, ale i definovanou četnost, s jakou může být využívána. Permanentky můžete svým zákazníkům prodávat prostřednictvím rezervačního systému.

Online rezervační systém 4fitness zefektivní vaši práci.
Online rezervační systém 4fitness zefektivní vaši práci.

O svých zákaznících budete vědět vše!

Doposud jste o svých zákaznících a jejich aktivitách neměli téměř žádný přehled? Rezervační software 4fitness vše změní. Všechny činnosti vašich zákazníků si dokážete přehledně zobrazit pomocí reportů a statistik, kterým porozumíte i bez hlubších znalosti statistiky. Pomohou vám dělat vaši práci lépe a snadněji plánovat rozvoj vašeho zařízení nebo sportoviště.

Navíc máte možnost snadno se svými zákazníky komunikovat. A nejen s nimi, ale i se svými instruktory, školiteli a dalšími zaměstnanci. 4 fitness rezervační systém umí rozesílat automatické SMS zprávy nebo e-maily související s různými událostmi. Tím může být například změna cvičitele nebo nabídka náhradníkům při uvolnění místa v dané lekci.

Své zákazníky snadno identifikujete

Aplikace 4fitness ke každé rezervaci vytvoří vašemu zákazníkovi čárový kód, který si sebou vytiskne a na základě něj jej pak můžete identifikovat. Využít můžete i systém magnetických karet, se kterými systém 4fitness umí rovněž pracovat. Pokud dnes magnetické karty ještě nevydáváte a rádi byste to změnili, může je pro vás nad rámec pronájmu rezervačního systému provozovatel 4fitness zajistit.

Online rezervační systém 4fitness zefektivní vaši práci.
Online rezervační systém 4fitness zefektivní vaši práci.

Práce s 4fitness je snadná a velice intuitivní

Mnoho lidí při práci s různými systémy a aplikacemi, včetně rezervací, odradí registrace. Proto má 4fitness implementované přihlašování přes Facebook i Google+. Oba jsou velice využívaná, intuitivní a třeba Facebook pak můžete využít k ještě většímu rozšíření svých marketingových aktivit. Například když těm, kdo nasdílí své rezervace jiným uživatelům na Facebooku, nabídnete určitý bonus v podobě drobné slevy na lekci.

Naprostou samozřejmostí je, že je systém 4fitness snadno propojitelný s webovými stránkami vaší firmy. Pokud stránky nemáte, nebo je nechcete pro rezervace využívat, může být váš rezervační systém provozován přímo na stránkách 4fitness.

Aplikace 4fitness nepotřebuje žádné alternativní vzhledy pro mobily ani pro tablety. Má responzivní design, takže se automaticky přizpůsobí zařízení a rozlišení, jaké vy nebo váš zákazník používáte. Rezervační systém je tak vždy přehledný a nemate uživatele tím, že by byl automaticky přesměrováván na mobilní verzi. Přitom si systém poradí s počítačem i mobilními zařízeními na všech platformách – pro iPhony, pro telefony s Androidem, ale třeba i pro Windows Mobile.

4fitness má propracovaný systém přístupových práv

Rezervační systém 4fitness vám umožní pracovat s až čtyřmi stupni přístupových práv. Jiná práva má zákazník, jiná instruktor nebo trenér, jiná administrativní zaměstnanec či recepce. Administrátorská plná práva dostane jen vámi pověřená osoba nebo vy.

Chcete začít 4fitness používat? Se vším vám správci rezervačního systému pomohou!

Na mailu i na telefonu je vždy k dispozici někdo, kdo vám při implementaci i provozu 4fitness pomůže. Stránku rezervační systému si můžete nechat graficky upravit tak, aby odpovídala designu vašeho webu či vaší corporate identitě. Než si systém zakoupíte nebo předplatíte, zkuste si 4fitness na 14 dnů zdarma! Ale ani po testovací době zdarma se nemusíte bát vysoké ceny rezervačního systému. Podle typu vybraných subslužeb za 4fitness zaplatíte 200, 300 nebo 500 Kč měsíčně. Za speciální bezlimitní verzi zaplatíte jednorázově 19 000 Kč. Než si za drahé peníze nechat budovat vlastní rezervační systém, je nabídka 4fitness cenově velice příznivá.

Zdroj obrázků: 4fitness

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník