Retro móda a retro účesy pronikly letos i do pánského looku. Čím se inspirovat a jaké retro účesy pro muže zkusit bez ztráty svého sexappealu?

Retro móda doslova válcuje letošní trendy a bombarduje také náš mužný look. Pánské účesy jako ulízané a vyčesané vlasy, návrat pyšných vousů a nestřídmého plnovousu, ale také kombinace extra vyholených partií s delšími pasážemi účesu – to vše nepokrytě křičí „to tady už přece bylo!“ Zajímavý pohled na retro účesy pro muže představil španělský kadeřník Victor Imagen a jeho tým. Kolekci pánských retro účesů nazval Oldies But Goodies.

Retro účesy pro muže – pánské účesy z módní kolekce od Victor Imagen nazvaná Oldies But Googdies.

Retro účesy pro muže – pánské účesy z módní kolekce od Victor Imagen nazvaná Oldies But Googdies.

Retro účesy pro muže podle Victor Imagen

Nové retro účesy pro muže od španělského kadeřníka inspirovaly hudební ikony, klasické holičství a retro styl. To vše kadeřník Victor Imagen, specializující se právě na pánský look,  přizpůsobil reáliím dnešní doby. Všechny pánské účesy v retro stylu doplňuje plnovous – jednou s důrazem na knírek, podruhé jako výrazné vousy s natočeným knírem a ve třetím případě alespoň jako přiznané strniště. Vlasy jsou vyčesané, jednou doplněné kotletami, jindy zas naopak v kontrastech vyholených partií nad ušima a delšími pasážemi účesu. Každý z těchto účesů poslouží jako účes do práce, k obleku, i jako účes na běžný den. Všechny se hodí také jako pánské účesy pro vysoké čelo. Kolekce ale není jen o účesech, ale o celkovém módním looku v retro stylu.

FOTOGALERIE: Victor Imagen – Retro účesy pro muže

 

 

Zdroj obrázků: Victor Imagen – retro účesy pro muže z kolekce Oldies But Goodie

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník