Zajímá vás, co se dělo na jarním Redken Meetingu? Představili se zahraniční hosté Mazella&Palmer i špičkoví čeští a slovenští Redken kadeřníci.

Jarní Redken Meeting, pravidelné setkání kadeřníků Redken proběhlo v sobotu 11. dubna v pražském klubu La Loca. Členové českého a slovenského Redken Art Teamu na něm představili novou řadu Redken barev Blond Idol a styling Fashion Collection navrženou globálním kreativním ředitelem Redken Guido Palau. Zároveň se Redken kadeřníkům na Redken Meetingu představili hosté z londýnské akademie Mazella&Palmer, Jean-Baptiste Mazella a Faye Turner, kteří pak v následující den školili tým Redken školitelů a v pondělí a úterý v rámci dvoudenního Foundation kurzu vyučovali základy barvení a střihu zájemce z řad kadeřníků.

Zajímá vás, co se dělo na jarním Redken Meetingu? Představili se zahraniční hosté Mazella&Palmer i špičkoví čeští a slovenští Redken kadeřníci.

Zajímá vás, co se dělo na jarním Redken Meetingu? Představili se zahraniční hosté Mazella&Palmer i špičkoví čeští a slovenští Redken kadeřníci.

Redken Meeting spojil dvě značky – Redken a Mazella&Palmer

„Byl to náročný, ale naprosto fantastický týden, ve kterém jsme propojili dvě zdánlivě rozdílné značky – Redken a Mazella&Palmer“, řekla o akci Lucie Vondráková, ředitelka značky Redken. Elegance a profesionalita. Souhra a odborné porozumění. Absolutní preciznost práce, kolegialita a pokora. To jsou slova, která vystihují atmosféru všech dnů, ve kterých spolu úzce spolupracovali kadeřníci Redken a Mazella&Palmer: příprava Redken Meeting, samotná show a tři dny školení pro kadeřníky i školitele Redken.

Krédem M&P není učení „jak“ pracovat se střihem a barvou, ale „proč“. Ve svých kurzech, ve kterých se vracejí k základům, tak vysvětlují jak a proč volit techniky barvení a střihu chceme-li podpořit nebo naopak potlačit určitý tvar. „Ve vzdělávání, které nejde po povrchu a klade důraz na porozumění dané problematiky do hloubky a podněcování kadeřníků k posouvání vlastních hranic jsou si naše značky velmi blízké. M&P si navíc velmi pochvalovali práci s Redken barvami a stylingem. Není proto vyloučeno, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.“ pokračuje Vondráková.

Jarní Redken Meeting byl nabitý programem!

V sobotu večer se v nekonformním prostředí music baru La Loca sešla společnost kadeřníků a přátel značky Redken. Na 120 hostů, kteří se Redken Meeting zúčastnili, čekalo tentokrát kromě setkání s týmem Redken Artists a informací o novinkách ze světa Redken, i seznámení s hvězdnými hosty z Londýna.

Hosty přivítal Jan Florian, špičkový kadeřník a člen Redken Art týmu, který se tentokrát ujal i role průvodce večera a překladatele. Jan pozval na pódium Lucii Vondrákovou, ředitelku značky Redken a společně pak prozradili publiku, proč při výběru zahraničních hostů padl výběr právě na Mazella&Palmer, shrnuli, co se během večera bude odehrávat a pak již začala 1. část večera, show připravená týmem Redken Artists z České a Slovenské republiky.

Představily se čtyři modelky s účesy volně inspirovanými novými odstíny blond v portfoliu Redken, permanentními high lift pečujícími barvami Blond Idol. Koloristé Redkenu Michaela Řasová, Karel Dražan a Jakub Kolařík při práci s modelkami využívali tradiční i zcela nové techniky barvení: balayage, ombré a blur. O nových barvách, které v jednom kroku zesvětlí až o pět hloubek a natónují do módních studených odstínů i o technikách a službách určených pro blond klientelu salonů hovořila Romana Žabková, product manager Redken.

Na pódiu pak v rámci Redken Meeting Míša Řasová předvedla melírovací techniku balayage, kterou přirovnala ke stínování a malování na vlasy a doporučila všem, kteří zatím s touto technikou na salonu nepracují, aby ji ve svých salonech zavedli, protože výsledky jsou velmi přirozené a jemné a samotná práce melírování bez fólií je pro zákaznice příjemná a neobvyklá.

Karel Dražan předvedl unikátní Redken techniku barvení blur, která využívá speciálního kulatého štětce k propojování a míšení dvou či více barev a vznikají tak multitónové, duhové přechody barev, což je ve vlasech velmi efektní a momentálně absolutně trendy. Na technice barvení blur stojí rovněž aktuální kolekce Redken Blurred Lines, která vznikla za supervize Jany Burdové, Art Director Redken.

Stejné čtyři modelky pak novými stylingovými produkty Redken Fashion Collection přečesali stylisté a členové Redken Art týmu Miroslav Popper a Jan Florian. Stejné řadě stylingu se věnovaly ve své části vlasové show i stylistky a členky Redken Art týmu ze Slovenska Tímea Tungliová a Miroslava Stroková. Ty předvedly rychlou úpravu dlouhých vlasů do módních jednoduchých výčesů. Jako modelky se nám představily reprezentantky ČR v moderní gymnastice, členky oddílu SKMG Chodov.

Ve druhé části večera, v rámci show Mazella&Palmer představili J. B. Mazella a Faye Turner dvě kolekce: loňskou nostalgickou kolekci Forgotten Circus a aktuální kolekci Arcade inspirovanou arkádovými počítačovými hrami z 80. let, jako je například Tetris a oslavující jednoduchost a geometrické tvary.

Celý večer skončil velmi podařenou party, v rámci které vznikl pod vedením stylistky a výtvarnice Alžběty Moreno unikátní vzor vytvořený uměleckou technikou light art, který bude sloužit jako vzpomínka na další inspirativní Redken Meeting. Těšíme se již nyní na další meeting, který se bude opět konat na podzim 2015.

Redken Meeing – jaro 2015
 • Akce: Redken Meeting
 • Datum konání: sobota 11. dubna 2015
 • Místo: La Loca Music Bar & Lounge, Odborů 4, Praha 2

Účinkující:

Část 1. Redken Artists:

 • Jan Florian (florianhair.com)
 • Michaela Řasová (redsalon.cz)
 • Karel Dražan (studiomiracle.cz)
 • Jakub Kolařík (florianhair.com)
 • Miroslav Popper (studioblackandwhite.cz)
 • Tímea Tungliová Vörösová (tajmia.sk)
 • Miroslava Stroková (tajmia.sk)
 • Styling, light art: Alžběta Moreno
 • Poděkování patří: Zoot.cz, HARDDECORE Josefína Bakošová, Pátý Element
 • Make-up: Emii Rychlovská
 • Choreografie: Jan Smetana
 • Tanec: gymnastky SKMG Chodov: Belinda Königová, Anna Tomková, Lenka Široká, Tereza Lohynská
 • Choreografie Iveta Holá

Část 2. Mazella&Palmer:

 • Mazella&Palmer: Jean-Baptiste Mazella, Faye Turner
 • Styling: Mazella&Palmer
 • Make-up: Petra Šestáková, Renata Zelinková
 • Choreografie: Jan Smetana

Zdroj obrázků a informací: poskytl L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník