Redken představil CHROMATICS BEYOND COVER, barvu na vlasy vzdorující času určenou speciálně pro krytí 75–100% bílých vlasů. 

S novou kolekcí 15 odstínů barvy na vlasy Redken CHROMATICS BEYOND COVER zažijí vlasy pocit návratu v čase – tvrdí výrobce barvy Redken. Každým pramenem po aplikaci prostoupí velmi módní barva a posílí ho arganový olej, Proteinové extrakty, ceramidy a antioxidanty. Vlasy budou opět vypadat mladší a zdravější. Díky široké paletě předmíchaných odstínů je také samotná aplikace velmi snadná a rychlá.

Výhody barvy na vlasy Redken CHROMATICS BEYOND COVER

  • nulový obsah amoniaku, bez nežádoucí vůně
  • 100% krytí bílých vlasů
  • předmíchané velmi módní odstíny pro klientky se 75-100% bílých vlasů
Před a po aplikací barvy Redken CHROMATICS BEYOND COVER

Před a po aplikací barvy Redken CHROMATICS BEYOND COVER

Vysoce módní krytí jde u Redken CHROMATICS BEYOND COVER ruku v ruce s přelomovou ochranou

Po aplikaci odstínů barvy Redken CHROMATICS BEYOND COVER vypadají vlasy viditelně mladší a podle Reden jsou posílené a uhlazenější.

Redken CHROMATICS BEYOND COVER vychází vstříc potřebám bílých vlasů. Jak s postupem času procento bílých vlasů narůstá, stávají se vlasy sušší a nezvladatelné, zároveň ztrácí svůj mladistvý vzhled. CHROMATICS BEYOND COVER je kolekce barev určená speciálně pro klientky se 75–100 % bílých vlasů. Je řešením pro všechny ženy, které touží po módní barvě s výjimečnou barevnou hloubkou a po vlasech zářících zdravím.

Barvy na vlasy Redken CHROMATICS BEYOND COVER obsahují arganový olej, ceramidy a antioxidanty acai a vitamín E. Jsou navržené speciálně tak, aby cílily na potřeby vlasů, které jsou ze 75–100% bílé. Exkluzivní ODS2 systém a Protein Extract & Argan Technology společně vlasy vyživí a zanechají je 2x posílené, 2x uhlazenější a respektující přirozenou rovnováhu lipidů ve vlasu.

Redken CHROMATICS BEYOND COVER – barva pro ženy se 100% bílých vlasů

Redken CHROMATICS BEYOND COVER – barva pro ženy se 100% bílých vlasů

FAQ – Známe odpovědi na všechno, na co byste se rády zeptaly ohledně Redken CHROMATICS BEYOND COVER

Jak se liší barevné výsledky CHROMATICS a CHROMATICS BEYOND COVER?

CHROMATICS BEYOND COVER doplňují paletu CHROMATICS o odstíny s větší barevnou hloubkou a jsou speciálně vytvořeny tak, aby optimálně kryly vysoké procento bílých vlasů. Nemusíte tedy přimíchávat N nebo NW odstín.

 

Mohu smíchat CHROMATICS BEYOND COVER s CHROMATICS CLEAREM?

Ano, míchání CHROMATICS BEYOND COVER spolu s CLEAREM opět rozšiřuje paletu odstínů, kterých lze dosáhnout.

 

Mají odstíny CHROMATICS BEYOND COVER podkladovou barvu?

Aby se dosáhlo perfektního krytí 75–100% bílých vlasů, obsahují všechny odstíny CHROMATICS BEYOND COVER podkladovou barvu.

 

Mohou se použít odstíny CHROMATICS BEYOND COVER také u klientek, které mají méně než 75% bílých vlasů?

Ano, můžou. Pamatujte však na to, že tyto odstíny byly navrženy speciálně pro vlasy bílé ze 75–100%, a tak mohou být výsledky tmavší, než jste byli doposud u CHROMATICS zvyklí.

 

Proč mám po barvení s CHROMATICS BEYOND COVER používat čistící šampon HAIR CLEANSING CREAM?

Tento šampon nejlépe odstraňuje olejovou složku, která je součástí barvy, a to tak, aniž by jakkoli narušil vlasové vlákno.

 

Mohu k oživení barvy použít odstíny SHADES EQ?

Ano, můžete použít jak SHADES EQ Gloss tak SHADES EQ Cream.

 

Mám velmi odolné bílé vlasy. Může se nechat působit barva déle než 35 minut?

Doporučená doba působení pro CHROMATICS BEYOND COVER je 35 minut, u velmi odolných vlasů však můžete nechat směs působit až 45 minut. Musíte však vlas během této doby pečlivě kontrolovat. Jako vždy doporučujeme před barvením provést test na prameni.

 

Mohu přímo po aplikaci CHROMATICS BEYOND COVER provést permanentní styling?

Jako u všech druhů barvení permanentní barvou i zde doporučujeme počkat nejméně 2 týdny od aplikace barvy a teprve pak provést trvalou změnu textury vlasů.

 

Poznámka: Barva na vlasy Redken CHROMATICS BEYOND COVER, která byla uvedena v březnu 2013, je barvou určenou pro barvení v kadeřnických salonech. Žádejte její použití u svého kadeřníka. 

 

Zdroj obrázků: Redken

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník