Představíme vám poslední novinku od Redken vyvinutou speciálně pro péči o blond vlasy – nový Redken Blonde Idol!

Exkluzivní Redken Kera-Bright systém obsažený v řadě Redken Blonde Idol poskytuje vlasům vyváženost, tonalitu a péči díky složkám jako Kerabond, extrakt z listů fialky a kyselina mléčná. Systém pomáhá posílit a zvýraznit lesk, takže blond vlasy vypadají svěží, jemné na dotek a krásné na pohled. Kerabond zajišťuje přísun potřebných proteinů do vlasů, kyselina mléčná zase optimalizuje stav vlasu, aby byl připraven na barvení či jiné ošetření.

Produkty s vyváženým pH, pečujícími složkami a bez obsahu sulfátů vlasy jemně čistí a vyživují je bez zatížení. Řada Redken Blonde Idol je navržena speciálně pro potřeby blond vlasů, zachovává jejich původní odstíny a poskytuje péči, kterou vyžadují.

Redken Blonde Idol  – jaké produkty najdete této řadě vlasové kosmetiky?

ŠAMPON BLOND IDOL, 300 ml

Součástí řady Redken Blonde Idol je pečující šampon bez sulfátů, který jemně čistí a vyživuje blond vlasy aniž by je jakkoli zatížil. Kromě toho má šampon vyvážené pH a vlasy účinně posiluje, což dopomáhá k zajištění jejich celistvosti.

Cena: 355 Kč / 14,20 EUR

Šampón Blond Idol, 300 ml,   cena: 355 Kč / 14,20 EUR

Šampón Blond Idol, 300 ml, cena: 355 Kč / 14,20 EUR

CUSTOM TONE KONDICIONÉR, 200 ml

Vzhledem k tomu, že „není blond jako blond“, Redken vytvořil Custom Tone kondicionér umožňující individuální nastavení péče o blond vlasy. Kondicionér je tvořen dvěma komorami, jedna obsahuje vyživující a druhá barevnou složku. Poměr obou složek lze měnit v závislosti na potřebě blond barvu oživit, a zároveň zachovat její původní studené tóny.

Cena: 519 Kč / 20,76 EUR

Kondicionér Blond Idol, 200 ml,   cena: 519 Kč / 20,76 EUR

Kondicionér Blond Idol, 200 ml, cena: 519 Kč / 20,76 EUR

BBB Spray, 150 ml

Posledním produktem řady Redken Blonde Idol je BBB Spray lehký kondicionér ve spreji, který přináší vyváženost, zkrášlení a rozjasnění (B=balances, B=beautifies, B=brightens). Kondicionér se může a nemusí oplachovat, pokud se neopláchne, slouží i jako ochrana proti teplu.

Cena: 355 Kč / 14,20 EUR

BBB spray Blond Idol, 200 ml,   cena: 355 Kč / 14,20 EUR

BBB spray Blond Idol, 200 ml, cena: 355 Kč / 14,20 EUR

Produkty z řady Redken Blonde Idol vám umožní zachovat původní odstín vaší blond a zajistí, že vaše vlasy zůstanou krásné až do další návštěvy v kadeřnického salonu.

Zdroj obrázků: Redken

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník