Rebelské účesy nemusí být jen pro rebelky. Mohou být přesně tím řešením, které hledáme – netradiční, ale současně jednoduchý účes na každý den.

Co vlastně dělá účes rebelským? Trochu více odvahy při střihu, barvě i stylingu. Méně líbivosti a více individuality. A také inspirace různými subkulturami. Těmi se inspiroval i RoCo kadeřnický kreativní tým. Jeho rebelské účesy našli vzor v post-punku jako nové éře romantismu. Jsou oslavou sebevědomých a odvážných žen a punkových dam 80. let. Účesy z této kolekce určené pro rok 2015 rozhodně nechtějí být prvoplánově líbivé. Styling je rozcuchanější a tam, kde vlasy dostaly hladší formu, „řádí“ pro změnu netradičně užitá barva. Kterýkoliv z těchto účesy můžete směle nosit do školy nebo do práce. Účesy se umí měnit ze stylingem a jsou velice jednoduché na údržbu.

Rebelské účesy do práce i do školy podle Roco.

Rebelské účesy do práce i do školy podle Roco.

FOTOGALERIE: Rebelské účesy RoCo

O kolekci účesů

Vlasy: RoCo Creative Team

Make-Up: Rachel Mc Laughlin

Foto: David Paul Vail

Styling: Lewis Cameron and Jamie Russell

Osvětlení: Harry Burner

Rebelské účesy podle Urban Chic kolekce Peter Prosser

Rebelky často experimentují s barvou. A na ní jsou z velké části postaveny také účesy kadeřnického salonu Peter Prosser Haidressing, za kterými stojí Peter Prosser a Sam Millard. Kolekce dostala název Urban Chic. Blondýnky se mění v Růženky, nechybí duhové vlasy a ani módní barva roku Marsala. Vlasy navíc dostávají šmrnc také díky odvážným střihům často kombinujícím téměř vyholené partie s délkami.

FOTOGALERIE: Urban Chic kolekce pro rebelky

O kolekci účesů

Název kolekce: Urban Chic

Vlasy: Peter Prosser & Sam Millard – salon Peter Prosser

Foto: Andrew O’Toole

Make-up: Naoko Scintu

Účesy s nespoutanou duší podle Christine Margossian

Poslední rebelské účesy, na které se podíváme, vás rozhodně dostanou svoji jednoduchostí postavenou na rozčepýřeném stylingu. Účesy jsou představeny na brunetkách, ale rozhodně bych se do nich nebála jít i s blond vlasy. Na prvním z účesů této kolekce, kterou Christine Margossian připravila pro L’Oréal Professionnel (kolekce jaro/léto IT LOOKS 2015) je patrné, jak lze podobné účesy ještě více oživit podbarvením. A rozhodně nemusíte zůstat u odstínu červené. Čím rozčepýřenější look pak v ten který den svému jednoduchému rebelskému účesu dáte, tím více vynikne barva na spodnější vrstvě účesů.

FOTOGALERIE: Christine Margossian kolekce pro rebelky

O kolekci účesů

Kolekce účesů: Spring/Summer IT LOOKS 2015

Název kolekce: Black Shaggy Hair

Vlasy: Christine Margossian pro L’Oréal Professionnel

Foto: Eric ouaknine

Styl: JNSN

Make-up artist: Stéphane Dussart

Zdroj obrázků: účesy z kolekcí RoCO, Peter Prosser a Christine Margossian pro L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník