22. září začíná podzim. První podzimní den 2016 můžete přivítat s novým účesem ze zdařilé kolekce Franck Provost podzim/zima 2016/2017.

Je to tak! První podzimní den 2016 je tady a s ním 22. září 2016 začíná i nová módní sezóna podzim/zima. To není jen impulz proto, abychom poněkud vynovily teplejší část našeho šatníku, ale i pro zamyšlení se nad novým střihem vlasů nebo atraktivnější barvičkou. Třeba takovou, která bude dokonale ladit s tradiční barvami podzimu. Hledat ji už nemusíte, protože nejen jednu skutečně nádhernou vám nyní představím. Ve své nové kolekci pro sezónu podzim/zima 2016/2017 značka Franck Provost nepředstavuje jenom nové povedené střihy a účesy, ale i tři skvostné barvící techniky, které vás doladí do podzimních tónů. Vyberete si? Exkluzivní techniky Franck Provost vám nabídnou v kterémkoliv salonu značky. Najdete je v Praze ve Slovanském domě, na Chodově a v Karlových Varech. Pro pány má Franck Provost salon v pražské Pánské pasáži.

Přivítejte první podzimní den 2016 s novým účesem z kolekce Franck Provost podzim/zima 2016/2017.

Přivítejte první podzimní den 2016 s novým účesem z kolekce Franck Provost podzim/zima 2016/2017.

První podzimní den 2016 v barvách Indian Sun

Exkluzivní technika Indian Sun nabízí contouring a s ním spojené sluneční efekty, které korigují tvar obličeje. Dají vyniknout jeho přednostem a potlačí případné nedokonalosti dle typu obličeje (trojúhelníkový, kulatý, hranatý). Střih účesu, který contouring ve vlasech doprovází, je polodlouhý a sestříhaný do objemu. Ofina je hustá a široká, inspirovaná 70. léty. Rámuje obličej a podtrhuje pohled očí. Vlasy jsou vyfoukané do bohatého objemného účesu v zaobleném tvaru. Pro zvýraznění lesku vlasů je použité sérum Absolu de Lumiere z řady Franck Provost Confidence Professionnelle. Další verzí střihu jsou přirozeně zvlněné vlasy za použití mořského spreje Ocean Spray z řady Franck Provost Confidence Professionnelle.

Účesy vytvořené v barvící technice nazvané Indian Sun pro podzim 2016 a zimu 2017 od Franck Provost.

Účesy vytvořené v barvící technice nazvané Indian Sun pro podzim 2016 a zimu 2017 od Franck Provost.

Balayage ve dvou zlatých odstínech ve vašich vlasech propojí zářivosti žlutého a průzračnost bílého zlata

Exkluzivní technika Balejáž dvě zlata od Franck Provost zkrášluje vlasy blond a světle hnědé propojením dvou odstínů zlata aplikovaných na vlasy v jakýchsi jemných dotecích. Střihem je mikádo v novém stylu s jemně efilovanými konci pro lehkost a pohyb. Ofina zasahuje do očí a zdůrazňuje styl i pohled. Vlasy je však možné z čela i odhrnout. Pro trendy podzimní styling jsou vlasy vyfoukané pomocí řady Liss Active Franck Provost do rovna a poté prameny vyžehlené. Pro glamour styl jsou zas vlasy upravené do volných ležérních vln, které jsou jakoby učesané-neučesané. Vlny vynikají díky lesku dodanému přípravkem Absolu de Lumiere z řady Franck Provost. Pro moderní vlnitý vzhled jsou vlasy zvlněné jen lehce a to od polodélek do konců. Hedvábný efekt vytvořil na vlasech olej Oleo Active z řady Franck Provost.

Balayage dvě zlata podle Franck Provost v účesech pro podzim 2016 a zimu 2017.

Balayage dvě zlata podle Franck Provost v účesech pro podzim 2016 a zimu 2017.

Podzim jako benátská ambra – zkuste jemné, ale divoké odlesky pro žhavý vzhled

Technika Franck Provost nazvaná Benátská ambra je intenzivní v polodélkách a koncích. Na zlatém měděném základu, který je jemný, jsou přidané sytější měděné a ohnivé tóny pro divoký vzhled, texturu a energii. Strukturovaný střih na dlouhých vlasech je lehce sestříhaný v polodélkách a koncích, Vlasy tak dostávají nespoutaný vzhled. Účes v romantickém, avšak glamour stylu je zpracovaný pomocí natáček pro vykreslené, ale pružné vlny. Ofina v délce nad obočím je stříhaná takzvanou piketáží pro jemný vzhled. Podívejte se, jak úžasně zdůrazňuje pohled očí.

Tipem pro první podzimní den 2016 je účes v barvící technice nazvané Benátská ambra.

Tipem pro první podzimní den 2016 je účes v barvící technice nazvané Benátská ambra.

Provokující výčesy Franck Provost – třeba pro večírkovou sezónu podzimu a zimy 2016/2017

Už s prvním podzimním dnem 2016 je třeba myslet na to, že se co nevidět přiblíží večírková sezóna. Minimálně je sychravější počasí jako stvořené k tomu, vyrazit si po čase opět do divadla, nebo trávit příjemný čas s přáteli na příležitostných večírcích. Inspiraci pro první podzimní den 2016 přináší Franck Provost hned ve dvou výčesech. Určitě zkuste oba!

Výčes jako extravagantní spletenec

Polosepnuté vlasy jsou vyčesané nahoru a působivě zdůrazňují krásu dlouhých vlasů a současně výčesu. Výčes je ve večerním stylu, ale zároveň si nechává rockový divočejší styl. Takže kam v něm? Na firemní večírek, na rande, ale směle také na ples. Nezklame ani jednou!

Výčes ve stylu extravagantního spletence z kolekce Franck Provost F/W 2016/2017.

Výčes ve stylu extravagantního spletence z kolekce Franck Provost F/W 2016/2017.

Neo-výčes á la podzimní Franck Provost

Svůj další výčes nazvali kadeřníci z mezinárodního týmu Franck Provost Neo-výčesem. Vyčesané vlasy v zaobleném tvaru jsou vytvořené s pomocí zpevňujícího pudru Design Powder z řady Franck Provost Confidence Professionnelle.

Neo-výčes z kolekce Franck Provost F/W 2016/2017.

Neo-výčes z kolekce Franck Provost F/W 2016/2017.

GALERIE: Franck Provost – účesy podzim/zima 2016/2017

O kolekci účesů
  • Salon/značka: Franck Provost
  • Název kolekce: „You’ll never know women“
  • Sezóna: podzim/zima 2016/2017
  • Umělecký ředitel: Fabien Provost
  • Účesy: Fabien Provost, Alexandrine Piel
  • Barvy: Denis Fischer
  • Foto: Adel Awad
  • Make-up: Charlotte Willer

Zdroj obrázků: Franck Provost

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník