Hledáte nový účes? Pojďte se podívat na více než 50 žen a na to, jak dopadly jejich proměny díky novému střihu nebo nové barvě vlasů.

Jak vypadaly ženy a dívky před a po? Proměny účesů, které vám teď ukážeme, jsou často radikální, ale mnohdy právě naopak – jen s mírným zásahem do délky nebo barvy vlasů. Přesto se tyto proměny účesů výrazně odrazily na celkové změně vizáže každé konkrétní ženy. Nechcete také vypadat lépe? To bych se skutečně divila! Bez nového účesu to ale nejspíš nepůjde. 50 námětů jak na to, včetně vylepšení pomocí make-upu, ale také s osobností a barevným typem dobře ladícím oblečení, je určitě dostatečnou inspirací na to, aby jste si vybraly, nebo se alespoň na pořádnou změnu naladily. Kromě těchto proměn, za kterými stojí kadeřnický salon L Salon, najdete další inspiraci také v našich galeriích účesů, nebo v článcích o účesech, které pro vás denně v redakci Vlasy a účesy chystáme. Nepřehlédly jste zrovna ten účes, který je vám doslova souzený?

Proměny podle L Salon – inspirujte se vydařenými proměnami účesů a vizáže.

Proměny podle L Salon – inspirujte se vydařenými proměnami účesů a vizáže.

Proměny, které vás inspirují!

L Salon představuje proměny, které prošly rukama zkušených vlasových designérů a koloristů. Z nevýrazných vizáží tak prokoukly krásné ženy a dívky, které rozhodně nikdo nepřehlédne. A žádná z nás přece nechce být šedou nenápadnou myškou. Jsme ženy, chceme být vidět, toužíme být obdivované – takže je čas na proměny vzhledu. S novým rokem si dopřejme také novou vizáž a nový účes.

FOTOGALERIE: Proměny podle L Salon

Zdroj obrázků: L Salon

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník