Clip in vlasy jsou řešením pro každého, kdo hledá metodu, jak na prodloužení vlasů levně, rychle a bez návštěvy kadeřnictví. Podívejte se, kolik stojí!

Naše touha po prodloužení vlasů stoupá zejména v zimních měsících. Je to logické. Obecně se méně stříháme a dopřáváme si delší účesy, ale hlavní příčinou je plesová sezóna. Účesy na ples jsou totiž náročné na vlasovou hmotu. Nejenže si ke krásným dlouhým róbám přejeme mít krásné dlouhé vlasy, ale mnohé účesy jsou náročné na hustotu vlasů, kterou od přírody nemáme. Pomohou samozřejmě všemožné vycpávky a pomůcky, ale bez dostatečného objemu vlasů to není ono. Jak ale na hustější vlasy a prodloužení vlasů levně bez toho, abychom nemusely v kadeřnickém salonu absolvovat drahé prodlužovací procedury? Řešení existuje. Kupte si vlasy k prodloužení s připínacími clipy, tedy takzvané clip in vlasy.

Z krátkých vlasů lze mít dlouhé díky clip-in pramenům již za pár minut.

Z krátkých vlasů lze mít dlouhé díky clip-in pramenům již za pár minut.

Clip-in vlasy se nabízí v různé kvalitě. Vždy však kupujte pravé lidské vlasy a ne syntetické náhražky. Rovněž při nákupu hlídejte, jestli jsou clipin vlasy v Remy kvalitě Ta garantuje, že jsou vlasy v pásu s clip-in sponkami umístěné ve směru, ve kterém ve skutečnosti rostly. Otočené vlasy jsou nekvalitní a v účesu působí problémy. Vlas má totiž zcela jinou strukturu ve směru svého růstu, než ve směru opačném. Takže kvalitní clip in sady a prameny vždy musí být Remy!

♥ TIP

Clip-in vlasy levně: Kvalitní lidské clip-in vlasy v Remy kvalitě s dobrými cenami nabízí specializovaný e-shop TvojeVlasy.cz. Proč nakupovat právě zde? Výhodou je rychlé dodání, poštovné zdarma, nízké ceny, dárek v hodnotě 299 Kč ke každé objednávce a další pravidelné slevy a akční ceny clip in vlasů. Navíc, jakmile se stanete fanouškem e-shopu na facebooku, získáváte 10% slevu!

Jak prodloužit vlasy rychle a levně?

V první řadě je prodloužení vlasů pomocí clip-in pramenů levné, protože se vyhnete návštěvě kadeřnického salónu a několika hodinové procedury prodlužování která není zdaleka tak variabilní jako nepermanentní prodloužení vlasů clip-in metodou. Clip-in vlasy si zvládnete připevnit sama, přitom se nemusíte bát nepevnosti spoje. Vlasy drží perfektně a k upevnění i ty méně šikovné z nás potřebují jenom pár minut. Vlasy se upevňují v pásech na různých částech hlavy a na noc se sundávají. Prodloužení vlasů levně neznamená méně kvalitně! Clip in vlasy jsou k nerozeznání od pravých. Stačí si správně vybrat barvu a délku, i když obojí jde samozřejmě upravit podle vašich potřeb, protože clip-in vlasy jde barvit, stylovat i přistříhnout jako pravé vlasy a přesně je tak uzpůsobit svým potřebám.

Prodloužit si vlasy levně a rychle sama doma můžete pomocí clip-in vlasů. Jde o několik pásů vlasů s rychloupevňovacími clip-in sponkami, které na hlavě perfektně drží a nesklouzávají.

Prodloužit si vlasy levně a rychle sama doma můžete pomocí clip-in vlasů. Jde o několik pásů vlasů s rychloupevňovacími clip-in sponkami, které na hlavě perfektně drží a nesklouzávají.

Kolik stojí clip-in vlasy?

E-shop TvojeVlasy.cz nabízí clip-in vlasy levně a k výběru jsou v několika délkách: 38 cm (70 g) za 999 Kč, 51 cm (100 g) za 1490 Kč, 61 cm (120 g) za 1999 Kč a ve V. I. P. kvalitě a délce až 66 cm (160 g) za 3499 Kč (nebo v akci za 2999 Kč). Vlasy jsou uchycené na osmi pásech, které se přichytí k vlastním vlasům na různých částech hlavy. Pokud chcete výrazně prodloužit délku svých vlasů, zvolte delší prameny clipin vlasů. Pokud vám jde především o zahuštění účesu, vyberte si prameny kratší a vytvořte tak efekt objemu a tvar „do objemu“ prostříhaných dlouhých vlasů.

Vlasy k prodloužení v luxusní délce!

Toužíte po skutečně dlouhých vlasech? V nabídce e-shopu TvojeVlasy.cz pořídíte clip in vlasy v délce až 66 cm. Sada s vlasy obsahuje osm pásu s 18 upevňovacími sponami. Vlasy jsou samozřejmě 100 % lidské a v Remy kvalitě. Pořídit si lze přírodní černé vlasy, světle hnědé vlasy nebo platina blond odstín. Přesně svým potřebám si pak vlasy přizpůsobíte samy doma. Tyto luxusní clip-in vlasy vynikají především svoji nezvyklou hustou, o které vypovídá i jejich nadprůměrná gramáž – až 160 g. Clip-in vlasy vám tedy nejenže extrémně prodlouží délku vlasů, ale vaše přírodní vlasy rovněž luxusně zahustí!

Zdroj obrázků: FL, TvojeVlasy.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník