Přednášky pro každého – vzdělávejte se s MotivP TALKS pomocí portálu s videopřednáškami, rozhovory a záznamy ze zajímavých konferencí.
Přednášky pro každého – vzdělávejte se s MotivP TALKS pomocí portálu s videopřednáškami, rozhovory a záznamy ze zajímavých konferencí.

Přednášky pro každého – vzdělávejte se s MotivP TALKS

Online přednášky jsou hitem moderního vzdělávání. 100 konferencí, 1900 přednášejících a 3000 přednášek – to je obsah vzdělávacího portálu MotivP TALKS.

Vzdělávání se mění. Celoživotní vzdělávání není žádná fráze. Je to prostě nutnost, bez které by vám ujel vlak. Naštěstí vzdělávat se je dnes mnohem jednodušší než dříve a mnohdy kvůli němu ani nemusíte chodit do školy nebo po různých školeních. Díky projektům, jakým je MotivP TALKS dokážete držet krok s dobou a velice snadno nasávat nové a nové informace od zajímavých odborníků. A přednášky, neboli talks, už nemusí být nuda jako dost často ve škole!

Společnost MotivP TALKS vytvořila vzdělávací portál postavený na videopřednáškách a záznamech z konferencí, ke kterým má teď přístup každý zcela zdarma.
Společnost MotivP TALKS vytvořila vzdělávací portál postavený na videopřednáškách a záznamech z konferencí, ke kterým má teď přístup každý zcela zdarma.

MotivP TALKS je velice zajímavým projektem vzdělávací agentury MotivP, cílem kterého je sdílet zajímavé myšlenky ještě zajímavějších lidí. Nápad vzešel ze zahraniční inspirace, kde podobné vzdělávací projekty existují již delší dobu. V rámci vzdělávací platformy se portálu MotivP TALKS podařilo do dnešního dne nashromáždit více než 3000 přednášek na zajímavá a inspirující témata a to formou různých rozhovorů, přednášek či záznamů z konferencí.

Společnost MotivP, která za projektem stojí, patří mezi největší české vzdělávací agentury a na trhu existuje již 20 let. Unikátní vzdělávací videoportál je sice výrazně mladší a Motiv P jej buduje od roku 2012. Myšlenka nabídnou vzdělávaní zdarma se ujala. Koncepčně je projet navíc detailně propracovaný a tak například z konferencí a přednášek nejenže máte možnost sledovat kompletní video, ale máte možnost sledovat i powerpointové prezentace s velice dobře čitelnými a srozumitelnými slajdy.

Učte se od nejlepších na online přednáškách MotivP Talks.
Učte se od nejlepších na online přednáškách MotivP Talks.

MotivP TALKS – síla v jednoduchém přístupu k znalostem

Mezi 3000 videi najdete určitě témata, které sednou právě vám. Třeba bude jedním z nich přednáška současného slovenského prezidenta Andreje Kisky. Nečekejte žádné politické ani státnické téma. Na pražské konferenci na téma Konkurenční výhoda totiž pan Kiska přednášel o reklamě. Hlavními myšlenkami jeho přednášky bylo zodpovědět na otázky, proč musíme reklamním sdělením zaujmout a proč se musíme lišit od jiných. Na toto téma přednášel Andrej Kiska jako zakladatel Nadace Dobrý anděl, ale i jako spoluzakladatel společnost Tatracredit s.r.o., která byla provozovatelem splátkového systému Triangel a později systému Quatro.

Hledáte inspiraci pro start svého podnikání? V tom případě vás zaujme přednáška známého internetového guru – Jiřího Hlavenky na téma Strategické myšlení. S odstupem času, po prodeji vydavatelství Computer Press, jehož byl spoluzakladatelem, se Jiří Hlavenka rozhodl investovat do společnosti Skypicker. O projektu, kde díky inteligentním strojům lze inteligentně a hlavně levně létat po světě, a nejen o něm, mluví ve své přednášce člověk, který patří v českém IT světě mezi nejznámější osobnosti.

Konference, přednášky i rozhovory, které vzdělávací videoportál MotivP TALKS zcela zdarma na jednom místě nabízí, se doslova hemží osobnostmi, profesionály i velkými myšlenkami. Je z čeho vybírat a stále přibývají nové. Za již zmíněnými 3000 videi stojí přes 1900 řečníků z více než 100 konferencí. A to už je balík informací, který musí na každém zanechat pozitivní stopu.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník