Francouzské kadeřnické salony Franck Provost, které vznikly před téměř čtyřiceti lety, mají díky synovi pana Provost, Fabienovi, svoji „mladší sestru“ – salony Fabio Salsa. Nyní Fabio Salsa otevřel nový kadeřnický salon také v Praze ve Vodičkově ulici – je tak třetím salonem této značky v České republice.

Kadeřnické salony Fabio Salsa vznikly ve Francii v roce 1997 a odtud se rozšířily díky franšíze do mnoha dalších zemí, i do České republiky. Zde již řadu let úspěšně fungují Fabio Salsa v Táboře na Křižíkově náměstí a v Praze v obchodním centru Palladium. Nyní se k nim přidává nové dvoupatrové kadeřnictví Fabio Salsa otevřené v Praze 1, ve Vodičkově ulici č. 7. Nabízí nejen kadeřnické služby pro ženy a muže, ale také kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, prodej profesionálních kadeřnických přípravků značek Fabio Salsa, L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris.

Fabio Salsa - kadeřnický salón - Praha, Vodičkova 7

Kadeřnický salon Fabio Salsa v pražské Vodičkově ulici.

Fabio Salsa  ve Vodičkově 7 je všem k dispozici denně, pondělí-pátek od 9 do 21 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. A to i bez nutnosti předchozího objednání. Přijďte třeba v pauze na oběd.

Kadeřnická značka Fabio Salsa vyniká kvalitními a rychlými službami za velmi dostupné ceny. Účesy, které se pyšní propracovanými střihy se snadnou úpravou a množstvím variant jak daný účes upravit. Exkluzivními technikami barvení a melírování, které dělají účes ještě přitažlivější, mladistvý a stále přirozený. Kadeřníci jsou pravidelně školeni a nabízejí dvakrát ročně módní kolekce střihů a barev přímo z Paříže. Kadeřnictví Fabio Salsa pracuje s přípravky L´Oréal Professionnel, Kérastase Paris a vlastní řadou péče a stylingu Fabio Salsa. Vlasové přípravky Fabio Salsa nabízejí řešení pro jakýkoli typ vlasů, obsahují přírodní složky, kterými jsou přirozeně parfémovány a jejich použití tak nejen vylepší kvalitu vlasů a vzhled účesu, ale také dodají příjemný pocit při jejich použití. Jejich ceny jsou, stejně jako služby, velmi dostupné i přes kvalitu, kterou poskytují.

Kadeřnictví Fabio Salsa je místo, kam se budete rádi vracet a odkud budete odcházet krásnější a v lepší náladě! Fabio Salsa, stejně jako známý tanec salsa, vám dá pocit, že vaše vlasy tančí a vy s nimi!

Zdroj obrázků: Fabio Salsa / L`Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník