Módní obojky a vodítka pro psy Red Dingo.
Módní obojky a vodítka pro psy Red Dingo.

Pořiďte pejskům módní Red Dingo obojky a vodítka!

Hledáte módní a přitom funkční obojek pro svého pejska? Zkuste kvalitní pestrobarevné Red Dingo obojky a vodítka pro psy.

Každý kdo má pozitivní vztah k módě by módu neměl upírat ani svým domácím mazlíčkům. Nejsem zrovna příznivec všemožných oblečků pro psy, ale pes se dá vymódit i jinak – přirozeně! Pořiďte mu krásný módní pestrobarevný obojek a vodítko od australské značky Red Dingo. V mojí domácnosti je zvířat až až, tři kočky a dva psy – a všichni nosí obojky Red Dingo. Ano, dokonce i kočky! Zatímco u pejsků považuji tyto obojky zejména za módní a velice praktické, u mých koček současně za bezpečnostní. Mají totiž volný pohyb po zahradě a okolí a reflexní prvky, které obojek obsahuje zajišťuje ochranu před kolizí s auty. Při dopadu světla ze světlometů totiž na obojku výrazně září. Stejně ochránit mohou i vašeho pejska, zejména pokud je tulák, který se občas vydá sám na malý výlet.

Pořiďte svým pejskům nádherné módní doplňky – obojky a vodítka značky Red Dingo! Prodává je e-shop s potřebami pro psy Mujmazlik.cz.
Pořiďte svým pejskům nádherné módní doplňky – obojky a vodítka značky Red Dingo! Prodává je e-shop s potřebami pro psy Mujmazlik.cz.

Red Dingo obojky pro psy

Obojky pro psy Red Dingo se vyrábí pro všechny velikosti pejsků. Parádu s ním udělá malý pappilon i lovecké plemeno. Vyrábí se z kvalitního nylonu. Popruh má nastavitelnou velikost s hustě tkanými okraji odolnými oděru a plastovou, ale extrémně pevnou designovou sponu. Právě tato spona ve tvaru kosti je symbolem obojků značky Red Dingo.

Osobně používám Red Dingo obojky pro psy už zhruba sedm let. Je příjemné moci měnit různé barvy obojku, které jsou skutečně pestré. Ceny jsou navíc nižší než u mnoha jiných značek a tak není problém dopřát pejskovi a rovněž sobě doslova pestrobarevnou módní smršť. Výhodou také je že barva obojku je skutečně odolná a ani po létech používání neztratí svoji původní barvu.

Obojky Red Dingo se prodávají v různých barvách, velikostech i šířkách.
Obojky Red Dingo se prodávají v různých barvách, velikostech i šířkách.

Nevěřila jsem sponě, ale přesvědčila mne!

Obecně u nás panuje nedůvěra k plastům a k jejich pevnosti. Ale i Red Dingo obojky jsou důkazem toho, že skutečně kvalitní plast dokáže svojí pevností hravě konkurovat kovu a svými užitnými vlastnostmi jej dokonce předčit! Nádherná plastová spona Bucklebone ve tvaru kost patří skutečně mezi nejpevnější, jaké se dají pořídit. Je malá, takže pejska netlačí, přitom ale díky tvaru velice pohodlná pro manipulaci z naší strany. Rozhodně se tentokrát plastu obávat nemusíte!

K obojku si pořiďte Red Dingo vodítko

Red Dingo obojek můžete designově doladit s vodítkem stejné značky. Dokonce si můžete Red Dingo vodítka vybrat ze stejného množství barev, jako obojky. A kromě toho, že vzhled vašeho pejska bude dokonalý, poskytne vám vodítko díky svému provedení i pohodlí při jeho držení a bezpečnost díky velice kvalitní karabině Old Faithful New. Vodítka pro psy Red Dingo jsou přizpůsobena i temperamentnějším psům, mají kvalitní provedení a jsou bezpečné.

Vodítka pro psy Red Dingo pořídíte v obrovském množství barev a v různých velikostech.
Vodítka pro psy Red Dingo pořídíte v obrovském množství barev a v různých velikostech.
beenhere

NÁŠ TIP

Všechny zmíněné obojky a vodítka pro psy, včetně sortimentu značky Red Dingo, speciální reflexní obojky pro psy, stopovací vodítka nebo lovecká vodítka pro výcvik psa, nabízí potřeby pro psy Mujmazlik.cz >>

Zdroj obrázků: FL, e-shop Mujmazlik.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník