Žádná velká extravagance – pouze ty nejlepší kolekce účesů oceněné v nejprestižnější americké kadeřnické soutěži NAHA 2014 – podívejte se!

Podívejte se, co umí s vlasy nejlepší kadeřníci Ameriky. Severoameričtí kadeřníci představili své kolekce v rámci kadeřnické soutěže NAHA 2014. Na pět nejlepších se teď můžete podívat. Nejlepší kolekce účesů obsahují vždy pět modelů. A hned jako první si představíme vítěznou kolekci od Alain Pereque. Mezi dalších pět nejlepších kolekcí účesů se dostaly David Barron, Chrystofer Benson, Anthony Cress a Steven Robertson.

Účesy od nejlepších kadeřníku Ameriky roku 2014 (finalisté NAHA 2014 v kategorii Kadeřník roku).

Účesy od nejlepších kadeřníku Ameriky roku 2014 (finalisté NAHA 2014 v kategorii Kadeřník roku).

Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 – Alain Pereque (vítěz NAHA 2014)

Alain Pereque se stal kadeřníkem roku 2014 za svoji kolekci účesů, ve které ukázal, že to umí se střihem, stylingem i s barvou. Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 představuje krátké účesy, ze kterých je většina nositelná a tak mohou sloužit jako příjemná inspirace pro změnu účesu.

Alain Pereque: Saco Salon Drummond, Montreal, QC. Fotograf: John Rawson.

Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 – David Barron

David Barron představil kombinovanou dámsko-pánskou účesovou kolekci. Kolekce účesů je určená pro všechny délky vlasy, hraje si se zajímavou stylizací a v jedné kolekci kadeřník ukazuje, že to umí s klasickými nositelnými účesy i s avantgardou.

David Barron: Barron’s London Salon, Atlanta, GA. Fotograf: Jack Eames.

Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 – Chrystofer Benson

Chrystofer Benson je můj osobní favorit. Proč si myslím, že právě jeho kolekce je nejlepší kolekce účesů letošního ročníku NAHA? Fascinuje mne spojení účesů a módy. Černobílé melíry Benson dokonale sladil s outfity. Opět s černobílými, většinou s použitím pruhů, ale také teček.

Chrystofer Benson: South Weber, UT. Fotograf: Joseph Cartright.

Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 – Anthony Cress

Svoje účesy s duší sochy Anthony Cress velice podobně také prezentoval. Hlava modelky jakoby byla posazenou bustou na podstavci. Cress si hraje s formou, ale jeho účesy modeluje také hra světla a stínu.

Anthony Cress: Studio 4 Salon, Costa Mesa, CA. Fotograf: Chase Stanley.

Nejlepší kolekce účesů NAHA 2014 – Steven Robertson

Posledním z nominovaných mezi top pět kadeřníků roku 2014 byl Steven Robertson. Ten vytvořil účesy pro platinové blondýny i karamelové krásky. Staví na delších vlasech, které jsou upravené jako slavnostní. Tak je Steven Robertson také prezentuje – se svatebními šaty. Přesto však nejde o nijak přezdobené účesy, ale spíše o prostovlasé účesy hrající si s tvarem a strukturou vlasů.

Steven Robertson: Lunatic Fringe Salon, Salt Lake Cit, UT. Fotograf: Zuzanna Audette.

Zdroj obrázků: NAHA 2014

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník