Ambasadoři L’Oréal P. představili na podzimní stáži novou IT LOOKS kolekci účesů pro podzim/zima 2014/2015, nové techniky a postupy barvení, střihu i styling.

Koncem září a začátkem října se v akademiích L’Oréal Professionnel konaly stáže Módní kolekce účesů a barev IT LOOKS. Tento módní seminář umožnil početním účastníkům objevit nové módní trendy a inspirace. Čeští i slovenští ambasadoři L’Oréal Professionnel představili novou IT LOOKS kolekci pro sezonu podzim/zima 2014/2015, nové techniky a postupy barvení, střihu i styling.

Účastníci a modelky na podzimní stáži IT Looks. Zkoušeli se nové techniky a postupy barvení, střihu a stylingu.

Účastníci a modelky na podzimní stáži IT Looks. Zkoušeli se nové techniky a postupy barvení, střihu a stylingu.

Za všechny ambasadory vyjádřily jejich nadšení ze stáží Andrea Josková a Misha Čadková:

„Byla jsem dojata že jsem mohla být při prezentaci nové kolekce a také jsem byla nadšená z tak velké účasti kadeřníků, kteří se stále chtějí vzdělávat. Jsem vděčná že mohu předávat své zkušenosti a tak pomáhat rozvíjet kreativitu současného kadeřnického řemesla v České i Slovenské republice. Cítím že pro kadeřníky je důležité něco nového, jiného – techniky střihů v kombinaci barvení, které k sobě neoddělitelně patří. To současná kolekce IT LOOKS zahrnuje. Nové zajímavé techniky barvení,  jednoduchý prakticky střih a výsledný krásný nositelný účes.  Myslím že po dlouhé době je celá kolekce přirozená, elegantní, praktická a v celkovém dojmu fascinující.“ (Andrea Josková)

„Dojem ze stáže mám výborný. Kolekce IT LOOKS je velmi povedená a aplikovatelná pro zákaznice. Účast v dopoledních hodinách byla  veliká. Čtvrteční dopoledne bylo nejaktivnější, co se týče návštěvníků – hodně se zajímali. Co se nejvíce líbilo, byly rychlé přeměny účesů a barvy. Z mého pohledu se jim nejvíce líbil střih Lob, který jsem střihala ve středu a hodně lidí se ptalo a zajímalo, a i teď na něj dostávám zpětné reakce,“ vyjádřila se Misha Čadková.

Podzimní stáž IT Looks L’Oréal Professionnel

Své nadšení z kolekce i stáže neskrývali ani účastníci. „Na kolekci mě nejvíce zaujalo barevné zpracování. Líbí se mi, že jdou do módy teplé odstíny, kdy díky nim vlasy vypadají zdravě a krásně se lesknou. Také prosvětlování v délkách dodá vlasům opticky na objemu a účes ozvláštní. Kolekce dává prostor různým variantám jednoho účesu, což myslím naše klientky velice ocení, když je naučíme jak si lehce pomocí kulmy či stylingu lehce účes změnit. Kolekce IT LOOKS se mi líbí hlavně pro to, že se dá dobře aplikovat na naše klientky. Jsou tam varianty pro krátkovlásky, oblíbená mikáda, ale i dlouhovlásky se v kolekci najdou. Je úžasné, že je kolekce prezentována na Jerry Hall, kdy i klientky ve středním věku vidí, že nejen mládí má zelenou a i ony se můžou pustit do změny a zazářit,“ vyjádřila se Vlaďka Hrubá ze salonu Hair Style v Brně.

Taky Petra Korellová Koppová, ze stejnojmenného salonu v Hradci Králové, nešetřila chválou a nadšením: „Nejúžasnější byla barva od Romana na modelce s ofinou a dlouhými vlasy, odstín 7 a sombré v délkách . Dále se mi moc líbil střihl LOB v podání Míši Čadkové a její techniky střihu. Nesmíme zapomenout na Martinu Přibylovou a nové pojetí techniky ombré, rozdělení vlasů do jednotlivých zón a upevnění pomocí gumiček. To všechno budu zajisté aplikovat při mé práci v salonu!“

Zdroj obrázků a informací: L’Oréal Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník