Mladí, zralí i přezrálí – všichni opět milují plnovous. Nejen jako symbol uspěchané doby, který ušetří pár minut denně, ale i jako symbol mužské krásy!

Pánové s vousy – přezdívá se jim nově také neo-hipsteři. S žádným dvoudenním strništěm si již nevystačíte. Nový samec nosí plnovous, který nelze přehlédnout. Stará škola vousové elegance se kombinuje s organickými formami pánských účesů. Po bocích a nad ušima hodně nakrátko, někdy dokonce zcela vyholené partie, korespondují se stejně krátkým střihem či vyholením nad krkem. Tyto části účesu jsou mnohem kratší, než délka plnovousu. Na zdařilé ukázky se můžete podívat v kolekci s účesy pro muže Cebado. Na tři muže, jejich účesy a neodmyslitelný plnovous se můžete podívat na fotografiích hned s několika úhlů a také ve více fashion stylizacích.

Plnovous – symbol uspěchané doby a měřítko mužské krásy!

Plnovous – symbol uspěchané doby a měřítko mužské krásy!

Plnovous jako symbol mužské krásy

Pro mladé ročníky se stal plnovous symbolem jiného životního stylu a jiné módy. Hipster je fenomén doby a plnovousy ke každému hipsterovi neodmyslitelně patří. Středním ročníkům dodávají zas vousy na důležitosti. A starší muži? Ti už prostě mají holení za celý život po krk! I když… to že se o plnovous nemusíte starat není zas tak úplně pravda. Potřebuje pravidelně zastříhávat, často si žádá různé vyživování, aby rostl hustější a kvalitnější, nebo dokonce užívání speciálního stylingu, aby vypadal tak jak má. Také nesmíte zapomínat na často každodenní odstraňování ochlupení z té části okolí vousů, kde je pro vás a tvar vaší pýchy nežádoucí.

Neo-samec nosí plnovous. Dvoudenní strniště již jako symbol mužnosti nestačí.

Neo-samec nosí plnovous. Dvoudenní strniště již jako symbol mužnosti nestačí.

Plnovous a pánské účesy s plnovousem

Líbí se plnovous ženám?

To záleží… Pravdou je, že holobrádci už zas tak neletí, ale mladší ročníky žen dávají pořád přednost pouze kratšímu strništi. Zralejší ženy však už proti plnovousu nic nenamítají. Možná se doma nejdříve od přítelkyně či manželky dočkáte několikrát opakovaného „ohol se“. Ale věřte, že je to po čase přejde a spíše se zděsí, jestli si na svoji pýchu – na svůj plnovous, budete chtít sáhnout.

Zdroj obrázků: kolekce pánských účesů s plnovousem Cebado

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník