Představíme vám čtyři platina blond účesy, ze kterých si vybere krátkovláska, dlouhovláska i žena milující polodlouhé účesy. 

Pro milovnice platina blond barvy na vlasy jsme vybrali čtyři platinové účesy, které uspokojí každou ženu bez rozdílu délky vlasů. Účesy jsou z dílny světově proslulého salonu Dessange a tyto platina blond účesy jsou určené pro sezónu podzim/zima 2014/2015. Všem účesům z kolekce bylo ponecháno zlatisté tónování, které dává platinové blond více objemu díky hře se světlem a stíny. Vzniká tak velice zajímavá kombinace čisté platiny a jejího „špinavého“ a nažloutlého odstínu To, co se jindy z platinové barvy snažíme odstranit například pomocí speciálních šampónů odstraňujících nažloutlý odstín platinové barvy, to je teď naopak v nových platina blond účesech žádoucí.

Platina blond vlnitý lob

Pro středně dlouhé vlasy se hodí platinový lob po ramena s mírně zvlněnými prameny. Důležitou podstatou účesu je dlouhá ofina bez pěšinky, sčesaná na stranu a překrývající obočí. Důležitou roli hraje již zmiňovaná hra dvou blond odstínů. čisté platina blond a platinové se žlutou příměsí.

Vlnitý lob v platina blond barvě.

Vlnitý lob v platina blond barvě.

Dlouhé mikádo v platina blond

Druhým účesem je dlouhé platinové mikádo, které již právě kvůli své délce hraničí s účesem nazývaným lob. Vlasy jsou střižené v několika délkách, kde nejkratší je obličejová. Různost délek vlasů je jasně viditelná. Účes má klasické pážecí zahnutí kopírující tvar obličeje. Platina blond v účesu je kombinována s platinou stínovanou barevnými příměsemi. Účes má pěšinku uprostřed a nebojí se ji přiznat tmavším odstínem blond barvy.

Dlouhé mikádo v platinové blond barvě.

Dlouhé mikádo v platinové blond barvě.

Platinový bob s extravagantní ofinou

Základem třetího platina blond účesu je krátký platinový bob. Jako hladký účes může vypadat ve všední den. Když ale chcete svůj den trochu oživit, nebo potřebujete svůj platinový účes proměnit v něco více výrazného, třeba na večírek, můžete účesu rozvlnit ofinu. Rozvlnění vynikne o to více, o co čistší platinová barva bude použita právě na konečky vlasů. Tedy také na ofinu .

Bob v platinové blond barvě.

Bob v platinové blond barvě.

Platina blond na dlouhých vlasech

Platinový účes pro dlouhé vlasy vám představíme na nádherně rovných a hladce vyžehlených platina blond vlasech. Zatímco délky jsou zcela platinové, na hlavě se odstíny ztmavují (čímž se potlačuje i neustálý boj s odrosty). Účesem je efektní a letos extrémně módní nízko posazený cop ve formě koňského ohonu. Na sepnutí je použita módní kovová zlatá spona v minimalistickém designu.

Módní nízko posazený cop v platina blond barvě.

Módní nízko posazený cop v platina blond barvě.

Nejnovější kolekce vlasového studia Dessange pro podzim/zima 2014/2015, ze kterého tyto čtyři platinové účesy pochází, odráží kombinaci umění a řemesla v moderní a geometrické tématu. Stejně jako umělec, i kadeřník mísí barvy a textury, aby vytvořil ženské a krásné styly.

Zdroj obrázků: účesy Dessange A/W 2014/2015

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník