Zregenerujte své vlasy po letě podle rad prestižní české kadeřnice. Petra Měchurová radí, co naše vlasy potřebují!

Dny plné slunečních paprsků společně s mořskou vodou dokáží z krásných vlasů udělat krepatou kštici s vysušenými konečky. Jak navrátit vlasům zpět jejich pružnost a sílu? Pár dobrých rad nám poskytne osobně česká kadeřnice Petra Měchurová.

Česká kadeřnice Petra Měchurová radí, jak po létě zregenerovat a nastartoval vlasy.

Česká kadeřnice Petra Měchurová radí, jak po létě zregenerovat a nastartoval vlasy.

Vlasy jsou po létě unavené, vysušené a často i poškozené. Potřebují okamžitou pomoc, tak neotálejte moc dlouho, vlasy by měly být připravené na blížící se podzimní výkyvy počasí. Co všechno vlasy potřebují a jak o ně nejlépe pečovat nám poradila kadeřnice Petra Měchurová: „Po dlouhodobém slunění je nejlepší zkombinovat výživnou péči a lehké zastřižení konečků vlasů podle stupně jejich poškození. Jednou z možností je podstoupení vlasového obřadu, který vlasy zregeneruje a znovu aktivuje.“

Vlasové obřady po létě patří v kadeřnictvích mezi nejžádanější služby. „Je to takový balíček služeb, nejenom že podstoupíte speciální program šitý přímo na míru dle stavu vašich vlasů a pokožky, získáte rady jak pečovat o své vlasy a obdržíte doporučení na další péči, ale i podstoupíte relaxační zážitek, který aktivuje všechny vaše smysly,“ vysvětluje Petra Měchurová.

Krásné vlasy potřebují péči. Nechte si poradit od české kadeřnice Petry Měchurové.

Krásné vlasy potřebují péči. Nechte si poradit od české kadeřnice Petry Měchurové.

Kadeřnice upozorňuje i na často podceňované přípravky na rozčesávání vlasů. Především nyní v letních a následně i podzimních měsících, kdy jsou vlasy vysušené a hrubé, se vyplatí používat tyto přípravky a vlasy zbytečně při rozčesávání netrhat. „Pravidelným rozčesávání každý den a to od konečků postupně k hlavě si udržujete vlasy krásné a plné lesku,“ doporučuje kadeřnice Petra Měchurová.

Častým problémem po létě je i barva vlasů, která se v letních měsících mnohem rychleji vymývá. „Můžete své vlasy častěji barvit nebo vyzkoušet přeliv. Oživíte tak zašlou barvu a dodáte vlasů lesk,“ dodává Petra Měchurová. Jestli patříte k majitelkám světlejších vlasů, tak máte výhodu. Současné trendy, různé techniky ombré upravují vlasy tak, že vypadají přirozeně vyšisované od sluníčka. S vlasy skutečně vyšisovanými od sluníčka tak uspějete. Stačí si jen u kadeřníka nechat upravit odrostlé kořínky.

Zdroj obrázků: Petra Jarošová, Petra Měchurová, FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník